Left Alışverişe Devam Et
Siparişiniz

Alışveris sepetinizde henüz bir ürün yok.

WOODSAKA VE AHŞAP

WOODSAKA AHŞAP KILIF ATÖLYESİ

 

Bu makale serisi belirli bir plan dahilinde, konuyu tümelden tikele doğru ele alan bir mantık ile hazırlandı. İlk olarak “doğa-insan” ilişkisi ele alındı ve doğanın üzerimizdeki iyileştirici etkisi sorgulandı. İkinci basamak, doğanın en önemli parçasın olan ağaç ve ağaçtan elde edilen ahşap ürünler odak noktasındayı. Ahşap ürünlerin psikolojik ve fiziksel sağlığımız üzerindeki etkileri üzerinde yapılan araştırmalara kısaca değinildi.

 

Üçüncü başlığımız, insan üzerinde bu derece pozitif etkileri olan ahşap ürünleri kullanmanın doğaya etkisi nedir sorusunu mercek altına aldı. Ve şu ana dek ele aldığımız son konu ahşabın kimyasal ve estetik özellikleriydi. Son başlığımızda ise kendi ürünlerimizi, Woodsaka’nın ahşap telefon kılıflarını inceleyeceğiz.

 

Öncelikle kendimizi tanıtalım. Biz, önceliğini tasarım olarak belirlemiş bir ahşap atölyesiyiz. Ekibimiz aile üyeleri ve arkadaşlardan oluşuyor ve amacımız, günlük hayatımız için şık ürünler tasarlamak.

 

Ürünlerimizden de anlaşılacağı gibi ilham kaynağımız doğa, onun sadeliğindeki mükemmel zerafet. Bu yüzden doğal malzeme kullanıyoruz. Hem ahşap yenilenebilir ve sürdürülebilir bir kaynak olduğu için, hem üretim sürecinde enerji tüketimi az olduğu için, hem de malzemeler doğaya döndüğünde ona zarar vermeyeceği için çok yönlü olarak doğayı korumuş oluyoruz. Ayrıca, doğadan aldığımızı doğaya geri vermek için de aldığınız her bir ürün için bir ağaç ekiyoruz. Bu konudaki partnerimiz de OneTreePlanted.

 

Aslında her şeyi başlatan özel desene sahip bir ahşap parçası. Harika telefon kılıfları ağaçta yetişmiyorlar, ama ilk adım orada atılıyor. Akıllı telefonlarınız için ince işçlikle kılıflar üretiyoruz. Ahşabın doğal dokusu, geniş renk yelpazesi, hatta budak ve çatlaklar -Unicorn kılıflarımızda olduğu gibi- bu özgün tasarımların birer parçası oluyorlar.

 

Kılıflarımız tamamen doğal ahşap malzemedendir. Ahşabı hiçbir kimyasal işlemden geçirmeden, doğal yapısını, renklerini ve desenlerini koruyarak kullanılarak kişiye özel renkleri ve desenleri olan, sağlıklı ve sağlam kılıflar üretiyoruz. Üretimde ceviz, kiraz, çınar, abanoz, maun, sekoya gibi sert ağaçları kullanıyoruz. Bu ağaçlar farklı renklere ve desenlere sahip.

 

Seçtiğimiz ahşap parçaların ilk işlemini hassas CNC makinelerde yapıyor, daha sonra sırasıyla 60’tan 1000 kuma kadar elle zımparalayarak son şeklini veriyoruz. Ahşabın doğal yapısını korurken, aynı zamanda, ahşabın doğal renklerini ve desenlerini öne çıkarsın diye doğal yağla yağlıyoruz. İçini, telefonunuzu daha nazik sarması için Japon alcantara kumaşla kapladıktan sonra ahşap tuşları yerleştiriyoruz. Son olarak kendi tasarımımız olan şık kutularla ve sürpriz kutu içeriğiyle size gönderiyoruz.

 

Her birini ayrı ayrı fotoğrafladığımız kılıflarımızın her biri özgündür. Bu yüzden tek tek fotoğraflıyoruz. Birisini beğenip satın aldığınızda, fotoğraftaki ürünü almış oluyorsunuz, ona benzer bir tane değil. Beğendiğiniz kılıfı başka bir müşterimiz sizden önce satın alsa ve bizden aynısını isteseniz... üzgünüz, yapamayız. Çünkü bu fiziksel olarak mümkün değil. Bu yüzden beğendiyseniz, kaçırmayın deriz.

 

Biz kaliteye inanıyoruz. Her bir kılıfı, yeteneklerimizi en üst seviyede kullanarak üretiyoruz. Kullanmak için heyecanla bekleyeceğiniz ürünler geliştirmek ve üretmek için kaliteli malzeme kullanıyoruz. Ayrıca, ürün kadar ürünün size ulaşım sürecinin de önemsiyor, ürünlerimiz kadar müşteri hizmetimizin de kaliteli olmasına azami dikkat sarf ediyoruz. Bunun ilk adımı olarak websitemizdeki “canlı destekten” ya da “destek@woodsaka.com” üzerinden gelen tüm sorularınıza hızlı ve tatmin edici cevap veriyoruz ve ayrıca ürün kargolandıktan/elinize ulaştıktan sonra da bu desteği sürdüyoruz.

 

Kısacası, ürünlerimizi mükemmelleştirmek ve onları en iyi şekilde size sunmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Ahşap kılıfı elinize aldığınızda ne hissettiğinizi bilmek bizim için önemli. Düşüncelerinizi bizimle paylaşmanızı isteriz, bekliyoruz.

 

Gelecek bizi heyecanlandırıyor. Sürekli olarak yeni tasarımlar, bambaşka ürünler üzerinde çalışıyoruz. Sırada hayat bulmayı bekleyen bir çok fikir var. Bunları Woodsaka Blog’da size anlatmak için beklemek zor, ancak ürünlerde istediğimiz mükemmeliği yakalayana dek birer sır olarak kalacaklar.

 

Neler yaptığımızı, yeni ürünlerimizi ve diğer paylaşımlarımızı takip etmek için sosyal medya hesaplarımıza bir göz atın. Bizi Instagram ve Facebook’da bulabilirsiniz.

 

Başarı tanımımız, yaptığımız işe olan sevgimiz, her an bulunduğumuz yerin bir adım ötesine geçme isteğimizin üzerine inşa edildi. Akıllı telefonlarınıza, sizin kadar değer veriyoruz. Onlara hem koruma sağlayacak, hem estetik açıdan zenginleştirecek, hem de çevre dostu kılıflar hazırladık. Bu telefon kılıfları sizi mutlu edecek ve gülümsetecek. Tabii bizi de...

 

Sizinle tanıştığımız için çok mutluyuz:)