★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

10 reviews
70%
(7)
30%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Güzel bir kılıf.

Çok güzel bir kılıf. Arkasında ki işleme ise çok güzel. Resmim çokta belli oluyor ahşapta. Kargom ise hızlı ve zamanında geldi. Açık olmak gerekirse verdiğimiz parayı gerçekten karşılıyor. :)

Mükemmel Kılıf

Öncelikle ürün hakkında söyleyeceğim tek bir şey var; Muhteşem! Sipariş ettiğim zaman bu kadar güzel bir kılıfın elime ulaşacağını tahmin etmiyordum. Onun da sebebi şu ki tahta kokusunu çok sevmemem. Ama geldiği zaman ilk elime aldığımda gelen o güzel tahta kokusu çok hoşuma gitti diyebilirim. Kılıf iPhone SE cihazıma tam oturdu. Kulaklık ve şarj girişi ve hoparlör/mikrofon çıkışları geniş ve kullanıma engel olmuyor. Kenarlarının sert olması ve çıkıntılı olması telefonu düştüğü zaman koruyacaktır diye düşünüyorum. Bunun haricinde kutu içerisinde birde teşekkür notu gelmişti el yazısıyla yazılan. Bunu ben o kadar internetten alışveriş yaptım ki hiç birinde görmedim. Teşekkür ederim o güzel not için Fatma Elif Hanım'a da. Daha fazla söyleyebilecek bir şey bulamıyorum. Teşekkür ederim Woodsaka ailesi :)

H
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - iPhone 8
H.Ö.
İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi

İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi çok iyiydi. Teşekkürler.

Kaliteli ve guzel bir urun.

Kaliteli ve guzel bir urun. Tesekkurler

Çok Şık

Çok şık,eğimi iyi.Kayma yapmıyor.Kaliteli malzeme.

Woodsaka Hakkında – WOODSAKA

HİKAYEMİZ

Tasarım Atölyesiyiz

Biz, önceliğini tasarım olarak belirlemiş bir ahşap atölyesiyiz. Aile üyeleri ve arkadaşlardan oluşan bir ekip olarak iş yerlerimiz ve günlük hayatımız için şık ürünler tasarlamayı amaçlıyoruz.

Doğadan İlham Alıyor, Doğal Malzeme Kullanıyor, Doğayı Koruyoruz

Woodsaka'nın planlanma aşamasının esas kelimesi "doğa" idi. Bunu üç ana başlık altında işlevselleştirdik ve gerçeğe dönüştürdük: Tasarımlarımızın ilhamını doğadan alıyoruz; ürünlerimiz zarif, sade ve sağlam.
Doğal malzeme kullanıyoruz; doğaya döndüğünde ona zarar vermeyecek malzemeler. Ve doğayı koruyoruz. Ağacı yaşamımızın parçası haline getiren ürünler yaratıyoruz. Doğadan aldığımızı doğaya geri vermek için de aldığınız her bir ürün için bir ağaç ekiyoruz. Bu konudaki partnerimiz OneTreePlanted'e teşekkürler.