★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

36 reviews
89%
(32)
11%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Harika

İşçilik ve malzeme kalitesi harika kargolama süresi de mükemmel çok teşekkür ederim woodsaka !

M
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - Samsung J710 / J7 2016
M.T.P.
5/5

Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - Samsung J710 / J7 2016

Kaliteli şık ürün

Ürünü alırken tereddütlerim vardı ancak gelen ürünün kalitesini görünce önyargının ne kadar yersiz olduğunu bir kez daha anladım. Bundan sonra her ihtiyacımda sizin sitenizi inceleyeceğim öncelikli olarak .:)

.

İlginizden çok memnun kaldım. Fakat ürünün web sitesinde ki resmi gerçeğe uzak olmamalı. Renk doku ve kalınlıkta göründüğü gibi değil. Kolay gelsin

5/5

WalStand - Ceviz Laptop Standı

Woodsaka Hakkında – WOODSAKA

HİKAYEMİZ

Tasarım Atölyesiyiz

Biz, önceliğini tasarım olarak belirlemiş bir ahşap atölyesiyiz. Aile üyeleri ve arkadaşlardan oluşan bir ekip olarak iş yerlerimiz ve günlük hayatımız için şık ürünler tasarlamayı amaçlıyoruz.

Doğadan İlham Alıyor, Doğal Malzeme Kullanıyor, Doğayı Koruyoruz

Woodsaka'nın planlanma aşamasının esas kelimesi "doğa" idi. Bunu üç ana başlık altında işlevselleştirdik ve gerçeğe dönüştürdük: Tasarımlarımızın ilhamını doğadan alıyoruz; ürünlerimiz zarif, sade ve sağlam.
Doğal malzeme kullanıyoruz; doğaya döndüğünde ona zarar vermeyecek malzemeler. Ve doğayı koruyoruz. Ağacı yaşamımızın parçası haline getiren ürünler yaratıyoruz. Doğadan aldığımızı doğaya geri vermek için de aldığınız her bir ürün için bir ağaç ekiyoruz. Bu konudaki partnerimiz OneTreePlanted'e teşekkürler.