Left Alışverişe Devam Et
Siparişiniz

Alışveris sepetinizde henüz bir ürün yok.

Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları

Bu websitesi WOODSAKA AHŞAP ÜRÜNLERİ tarafından işletilmektedir. Bu site üzerinde, “biz”, “bizlerin” ve “bizim” ifadeleri WOODSAKA AHŞAP ÜRÜNLERİ’ne işaret etmektedir. WOODSAKA AHŞAP ÜRÜNLERİ bu websitesini, tüm bilgiler, araçlar ve servisler dahil olmak üzere, size, kullanıcıya, burada belirtilen tüm koşul, kural, politika ve uyarları kabul ettiğiniz koşuluyla ulastırmaktadır.

Sitemizi ziyaret ettiğinizde ve bizden alışveriş yaptığınızda, “hizmetimizden” faydalanmakta ve, burada belirtilen kurallar, koşullar ve/veya hyperlink aracılığıyla belirtilen politikalar dahil olmak üzere, aşağıdaki kural ve koşullara (hizmet koşulları, koşullar) bağlı olmaktasınız. Bu Hizmet Koşulları, sınırlama olmaksızın, siteyi dolaşan kişileri, satıcıları, müşterileri, tüccarları, ve/veya içerik sağlayıcıları kapsamak üzere, sitenin tüm kullanıcılarını bağlar.

Lütfen websitemize erişmeden ve onu kullanmadan önce bu Hizmet Koşullarını dikatlice okuyunuz. Bu sitenin herhangi bir kısmına erişerek ve onu kullanarak, bu Hizmet Kosullarına bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız. Bu anlaşmanın tüm kural ve koşullarını kabul etmiyorsanız, websitesine erişmeyebilir ya da hizmetlerinden faydalanmayabilirsiniz. Eğer bu Hizmet Koşulları bir teklif olarak kabul ediliyorsa, kabul etme bu Hizmet Koşulları ile sınırlıdır.

Bu websitesine eklenen herhangi bir özellik ya da araç da bu Hizmet Koşullarına tabidir. Hizmet Koşullarının en son şeklini websitemizde istediğiniz herhangi bir an gözden geçirebilirsiniz. Websitemizde değişiklikler ve/ya da güncellemeler yapmak yoluyla, bu Hizmet Koşullarının herhangi bir kısmını güncelleme, kısmi değiştirme ya da tümüyle değişitirme hakkımızı saklı tutuyoruz. Bu değişiklikler için bu sayfayı düzenli aralıklarla kontrol etme sizin sorumluluğunuzdadır. Herhangi bir değişikliği takiben gerçekleştirdiğiniz websiteyi kullanım ya da ona erişiminiz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Mağazamız Shopify Inc. tarafından host edilmektedir. Shopify bizlere, sizlere ürünlerimizi ve hizmetlerimizi satmamıza olanak sağlayan online e-ticaret platformu sunmaktadır.

Bolüm 1 - Online Mağaza Terimleri

Bu Hizmet Koşulları’nı kabul ederek, bulunduğunuz yerleşim yerinin en az asgari yaş sınırlarında olduğunuzu, ya da bulunduğunuz yerleşim yerinin asgari yaş sınırlarında olduğunuzu ve size bağlı bulunan yasal yaş sınırına gelmemiş kişilere bu siteyi kullanma izni verdiğinizi ifade etmiş oluyorsunuz.

Ürünlerimizi yasa dışı ya da izin verilmeyen herhangi bir şekil ve amaçla kullanamazsınız. Aynı şekilde, bu hizmet ya da üründen faydalanırken, tabi olduğunuz yasalardan herhangi birini ihlal edemezsiniz (kopya hakları dahil olmak ancak onlarla sınırlı olmamak üzere).

Herhangi bir virus ya da solucan ya da tahrip özelliği olan bir kod iletemezsiniz. Koşullardan herhangi birinin ihlali Hizmetlerinizin derhal sona erdirilmesiyle sonuçlanacaktır.

Bölüm 2 - Genel Koşullar

Herhangi bir zamanda, herhangi bir kişiye herhangi bir nedenle hizmet sunmayı reddetme hakkımızı saklı tutuyoruz. Sağladığınız bilgilerin (kredi kartı bilgileri HARİÇ), kriptosuz transfer edilebilecegini ve (a) farkli networkler ile iletileceğini ve (b) bağlantı sağlayan network ya da araçların teknik gereksinimlerine uymak için değişiklikleri içereceğini kabul ediyorsunuz. Kredi kart bilgileri ağlar üzerinde iletimleri sırasında her zaman şifrelenmektedir. Tarafımızdan açık yazılı izin olmadığı sürece, Hizmet’in herhangi bir kısmını, Hizmet’in kullanımını, Hizmet’e erişimi, ya da bu hizmetin sunulduğu websitesindeki herhangi bir bağlantıyı çoğaltmayacağınızı, yeniden üretmeyeceğinizi, kopyalamayacağınızı, satmayacağınızı, yeniden satışa sunmayacağınızı, ya da Hizmet’in herhangi bir kısmını kötüye kullanmayacağınızı kabul ediyorsunuz. Bu anlamada kullanılan başlıklar sadece size kolaylık sağlamak amacıyladır ve bu Koşulları sınırlayamaz ya da herhangi bir şekilde etkileyemezler.

 

Bölüm 3 - Bilgilerin Doğruluğu, Tamamlığı ve Güncelliği

Bu websitesinde bulunan bilgilerin doğru, tam, ya da güncel olmamaları durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu websitesindeki materyallerin tümü sadece genel bilgi amaçlıdır ve hiçbir bilgi daha birincil, daha doğru, daha bütün ya da daha güncel bilgi kaynaklarına başvurmaksızın, sadece site üzerindeki bilgilere dayanarak kullanılmamalıdir. Bu sitedeki materyallere bağlı kalma riski size aittir. Bu site bir takım tarihsel bilgi içerebilir. Tarihsel bilgi, olması gerektiği gibi, güncel değildir ve sadece fikir vermek amacıyla sağlanmıştır. Bu sitedeki içerikleri herhangi bir an değiştirme hakkını saklı tutuyoruz, fakat websitemizdeki herhangi bir bilgiyi güncelleme zorunluluğumuz bulunmamaktadır. Sitemizdeki değişiklikleri takip etme sorumluluğunun size ait olduğunu kabul ediyorsunuz.

Bolüm 4 - Hizmet ve Fiyatlarda Değişiklikler

Ürünlerimizin fiyatları önceden bildirmeksizin değişikliğe tabi tutulabilir,

Herhangi bir an Hizmet’i (ya da onun herhangi bir kısmını ya da içeriğini), önceden bildirmeksizin, değiştirme ya da sona erdirme hakkını saklı tutuyoruz.

Hizmet’in değişikliği, fiyat değişimi, kaldırılması ya da sona erdirilmesi konusunda size ya da herhangi bir üçüncü şahıs ya da kuruma karşı sorumluluğumuz bulunmamaktadır.


Bölüm 5 - Ürün ve Hizmetler (bağlı koşullarda)

Bazı ürün ve hizmetler sadece websitesi aracılığı ile online olarak sunulabilir. Bu ürün ya da hizmetler sınırlı miktarda olabilir ve sadece “iade koşullarımız”a bağlı olarak iade veya değişime tabiidir.

Websitesinde sergilenen ürünlerimizin gerçeğine en yakın şekilde ve renklerde sunulması için gerekli tüm çabayı sarf ettik. Fakat bilgisayar ekranınızın sergileyebileceği renklerin doğruluğunu garanti edemeyiz.

Zorunlu olmamak üzere, herhangi bir kişi, coğrafi bölge, ya da yasal bölgeye ürün ya da hizmetlerimizin satışını sınırlandırma hakkını saklı tutuyoruz. Bu hakkı tekil durumlara bağlı olarak kullanabiliriz. Sunduğumuz herhangi bir ürün ya da hizmetin miktarını sınırlandırma hakkını saklı tutuyoruz. Tüm ürün tanımlamaları ya da ürün fiyatlandırmaları, bizim tasarrufumuza bağlı olarak, önceden bildirmeksizin, herhangi bir zamanda değişikliğe tabi tutulabilir. Herhangi bir an herhangi bir ürünü sonlandırma hakkını saklı tutuyoruz. Bu websitesinde sunulan herhangi bir ürün ya da hizmet, kullanımının yasaklı olduğu her bir durum ya da yerde, geçersizdir.

Bizden satın aldığınız ya da edindiğiniz herhangi bir ürünün, hizmetin, bilginin ya da başka materyalin beklentilerinizi karşılayacağını, ya da Hizmetteki herhangi bir hatanın düzeltileceğini garanti etmiyoruz.


Bölüm 6 - Faturalandırma ve Hesap Bilgi Doğruluğu


Bize vermiş olduğunuz herhangi bir siparişi reddetme hakkını saklı tutuyoruz. Kendi irademiz doğrultusunda, kişi başına, aile başına, ya da her bir sipariş başına satın alınabilecek ürün miktarını sınırlandırma ya da iptal etme hakkımız saklıdır. Bu sınırlandırmalar aynı müşteri heabı altında ya da tarafindan, aynı kredi kartı ile, ve/veya aynı fatura ve/veya teslim adresi verilen siparişleri kapsayabilir. Bir siparişi değiştirdiğimiz ya da iptal ettiğimiz durumlarda, sipariş anında verilen e-mail ve/veya teslim adresi/telefon numarası ile sizi bilgilendirme yoluna gidebiliriz. Tamamen kendi irademiz ile, satıcılar, yeniden satıcılar, ya da distribitörler tarafından verildiğini düşündüğümüz siparişleri sınırlandırma ya da yasaklama hakkını saklı tutuyoruz.

Sitemizden yaptığınız tüm alışverişlerde güncel, eksiksiz ve doğru satın alım ve hesap bilgileri vermeyi kabul ediyorsunuz. İşlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde size ulaşabilmemiz için, email adresi, kredi kartı numarası, ve son kullanım tarihleri dahil olmak üzere, hesap ve diğer bilgilerinizi zamanında güncelleyeceğinizi kabul ediyorsunuz.

Daha fazla bilgi için, lütfen İade Politikamızı gözden geçirin.

 

Bölüm 7 - Opsiyonel/Yan Ürunler


Üzerlerinde herhangi bir izleme, kontrol ya da etkimizin olmadığı üçüncü-parti araçlara ulaşım sağlayabiliriz.

Bu tür araçlara “oldukları gibi” ve “mümkün oldukları şekilde,” garanti, temsiliyet ya da koşul ve tarafımızdan herhangi bir onay/kabul olmadan ulaştığınızı kabul ve tasdik ediyorsunuz.

Bu site tarafından sunulan seçeneklerin tarafınızca kullanımı riski tamamen kendi takdirinize bırakılmıştır ve ilgili üçüncü parti sağlayıcı(lar)ın sunduğu araçlara ait koşulları bildiğinizden emin olmanız gerekmektedir.
 
Aynı zamanda, gelecekte, bu websitesi aracılığı ile yeni hizmetler ve/veya özellikler sunabiliriz (yeni araç ve kaynakların sağlanımı dahil olmak üzere). Bu yan özellikler ve/ya da hizmetler de Hizmet Koşulları’na bağlıdır.

 

Bölüm 8 - Üçüncü Parti Linkleri


Hizmetimiz aracılığı ile sağlanan bazı içerik, ürün ve hizmetler üçüncü partilere ait materyaller içerebilir.

Bu sitedeki üçüncü parti linkleri sizi, bizimle ilişkileri olmayan üçüncü parti websitelerine yönlendirebilir. Bu üçüncü parti sitelerin içerik ya da doğruluklarını kontrol etme ya da değerlendirme sorumluluğumuz bulunmamaktadır ve herhangi bir üçüncü parti materyal ya da websitesi için, ya da üçüncü partilere ait başka herhangi bir materyal, ürün, ya da hizmet ile ilgili herhangi bir sorumluluğumuz yoktur.

Herhangi bir üçüncü parti ile bağlantılı ürünlerin satın alımı ya da kullanımı, hizmetler, kaynaklar, içerik ya da başka herhangi bir işlemden kaynaklanan zarar ya da hasarlar için sorumluluk kabul etmiyoruz. Lütfen üçüncü partilerin politika ve uygulamalarını dikkatlice değerlendiriniz ve herhangi bir işlem yapmadan önce, bu koşulları tümüyle anladığınızdan emin olunuz. Üçüncü parti ürünleri ve hizmetleri ilgilendiren şikayetler, iddialar, kaygılar, ya da sorular üçüncü partilere yöneltilmelidir.

Bölüm 9 - Kullanıcı Yorumları, Geri Bildirim ve Diğer İletiler

Eğer, bizim isteğimiz üzerine, bazı belirli sunumları gönderirseniz (örnek olarak, içerik gönderileri) ya da tarafımızdan bir talep olmaksızın, online, e-mail, normal posta ya da diğer (genel olarak, “yorumlar”) araçlar yoluyla bize yaratıcı fikirler, öneriler, teklifler, planlar ya da diğer malzemeler gönderirseniz, bize iletmiş olduğunuz yorumları, herhangi bir zaman, sınırlama olmaksızın, gözden geçirme, kopyalama, yayımlama, dağıtma, tercüme etme ya da başka herhangi bir şekilde kullanma hakkımızı kabul etmiş sayılırsınız. Hiçbir zaman (1)yorumları gizli tutma, (2) herhangi bir yorum ya da yorumlar için parasal ödeme yapma; ya da (3) herhangi bir yoruma yanıt verme zorunluluğu altında değiliz ve olmayacağız.

Zorunlu olmamakla birlikte, yasadışı, saldırgan, tehdit edici, karalayıcı, iftira niteliğinde olan, cinsel unsurlar içeren, açık ya da başka şekilde itiraza haiz ya da herhangi bir partinin düşünsel haklarını ya da bu Hizmet Koşulları’nı ihlal eden içeriği gözlemleyebilir, revize edebilir ya da websitesinden kaldırabiliriz.

Yorumlarınızın, kopya hakkı, ticari marka, özel yaşam, şahsiyet, kişisel ya da mülkiyet hakları dahil olmak üzere herhangi bir üçüncü partinin herhangi bir hakkını ihlal etmeyeceğini kabul etmektesiniz. Ayrıca kabul etmektesiniz ki, yorumlarınız karalayıcı ya da başka şekilde kanun dışı, kötüye kullanıcı, ya da müstehcen materyal içermeyecek, ya da Hizmet’in yürütülmesini ya da herhangi bir ilişkili websitesini herhangi bir şekilde etkileyebilecek bilgisayar virüsü ya da kötü amaçlı yazılım içermeyecektir. Yanlış e-mail adresi kullanamazsınız, kendiniz dışında biri imiş gibi davranamazsınız, ya da bizi ya da üçüncü partileri herhangi bir yorumunuzun kaynağı konusunda aldatamazsınız. Yaptığınız her yorumdan ve onların doğruluğundan tümüyle ve sadece siz sorumlusunuz. Siz ya da üçüncü bir parti tarafından yayımlanmış her türlü yorum için sorumluluk almıyor ya da üstlenmiyoruz.

Bölüm 10 - Kişisel Bilgi

Gizlilik Politikamızı görüntülemek için tıklayın.

 

Bölüm 11 - Hatalar, Yanlış Bilgiler, Çıkarımlar

Bazı durumlarda, sitemizde ya da Hizmet Koşullarımızda, ürün tanımları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün kargo fiyatları, ürün kargo süresi ve mevcudiyeti ile ilgili yazım hataları, yanlışlıklar,ya da eksiklikler olabilir. Eğer  Hizmet Koşullarındaki ya da herhangi bir ilişkili websitedeki herhangi bir bilgi herhangi bir anda yanlış ise, önceden haber vermeksizin (siparişinizi verdikten sonrası dahil olmak üzere), herhangi bir hatayı, yanlışı ya da eksikliği düzeltme, ve bilgiyi değiştirme ya da güncelleme, ya da siparişleri iptal etme hakkımızı saklı tutuyoruz.

Bir sınırlama olmaksızın, yasanın gerektirdikleri dışında, fiyatlandırma bilgileri dahil,  Hizmet Koşulları’ndaki ya da herhangi bir ilişkili websitesindeki bilgileri güncellemek, değiştirmek ya da açıklığa kavuşturmak konusunda hiçbir sorumluluk üstlenmiyoruz. Hizmet Koşulları’nda ya da herhangi bir ilişkili websitesinde uygulanan hiçbir güncelleme ya da yenileme bilgisi Hizmet Koşullarında ya da herhangi bir ilişkili websitesindeki tüm bilgilerin modifiye edildiği ya da güncellendiği anlamına gelmemektedir.

Bölüm 12 - Yasak Kullanımlar

Kullanım Koşulları’nda belirtilen yasaklara ek olarak, bu site ve içeriklerini aşağıdaki amaçlarla kullanmanız yasaktır: (a) Herhangi bir yasadışı amaç için; (b) başkalarını yasadışı eylemlere katılma ya da onları uygulamaya teşvik amacıyla; (c) herhangi uluslararası, ulusal, bölgesel kural, yasa, ve diğer resmi uyarıları ihlal amacıyla; (d) bize ya da başkalarına ait olan fikir haklarını ihlal ya da yasadışı kullanmak amacıyla; (e) taciz etmek, kötüye kullanmak, hakaret etmek, zarar vermek, karalamak, iftira atmak, çamur atmak, baskı altına almak, ya da cinsiyet, cinsel yönelim, din, ırk, etnisite, yaş, ulusal kimlik, ya da engelliliğe bağlı olarak ayrımcılık yapmak amacıyla; (f) yanlış ya da yanıltıcı bilgi sunmak amacıyla; (g)  Hizmet’in ya da başka ilişkili websitesinin, diğer websitelerin ,ya da internetin fonksiyonelliğini ya da operasyonunu herhangi bir şekilde etkileyecek şekillerde kullanılabilecek virüsler ya da başka tür kötü amaçlı yazılım ve kod yüklemek ya da yaymak amacıyla; (h) başkalarının kişisel bilgilerini takip etmek ya da toplamak amacıyla; (i) spamlamak, phising yapmak, pharm yapmak, pretext, spider, crawl ya da scrape amacıyla; (j) pornografik ya da ahlak dışı amaç için; ya da (k) Hizmet’in, ya da başka ilgili websitesinin, başka websitelerin, ya da internetin güvenliğini ihlal etmek ya da tehlikeye düşürmek amacıyla. Yukarıdaki herhangi bir yasağı ihlal nedeniyle Hizmet’i ya da herhangi bir ilgili websitesini kullanmanızı sonlandırma hakkımızı saklı tutuyoruz.

Bölüm 13 - Garanti Harici Durumlar; Sorumluluğun Sınırlılıkları

Hizmet kullanımınızın kesintisiz, zamanlı, güvenli ve hatasız olacağını garanti etmeyiz, bunun sözünü veremeyiz ya da buna aracı olamayız.

Hizmetin kullanımından elde edilen sonuçların doğru ya da güvenilir olabileceğini garanti etmeyiz.

Zaman zaman, belirsiz bir süre boyunca, herhangi bir zamanda, sizi önceden bilgilendirmeden, hizmeti askıya alabileceğimizi ya da iptal edebileceğimizi kabul etmektesiniz.

Açık olarak kabul etmektesiniz ki, hizmeti kullanma, ya da kullanmama, tümüyle sizin kendi tercihinizdir ve riskleri size aittir. Size sunulan Hizmet ve tüm ürünler ve hizmetler (tarafımızdan açıkça belirtildiği durumların dışında), “oldukları gibi” ve “edinebilir gibi” sizin kullanımınıza sunulmuştur; herhangi bir temsiliyet, garanti ya da koşul olmadan, ister açıkça ister kapalı olarak ifade edilsin, tüm çağrıştırılan garantiler ya da koşullar dahil olmak üzere.

Hiç bir koşulda WOODSAKA, yöneticilerimiz, çalışanlarımız, ortaklarımız, tedarikçilerimiz, hizmet sağlayıcılarımız, ; bunlarla sınırlı olmamak kaydı ile, kar kaybı, kazanç kaybı, veri kaybı, değiştirme maliyetleri, ya da benzer hasarları, kontrat temelli olsun, kesin sorumluluk ya da başkası; herhangi bir hizmetin ya da ürünün kullanımdan kaynaklanan herhangi bir yaralanma, kayıp, iddia, ya da doğrudan ya da dolaylı, kazasal, cezasal, özel herhangi bir hasardan sorumlu tutulamaz.

Bölüm 14 - Tazminat

Bu Kullanım Koşullarını ya da referans yolu ile içeriğine kattığı dökümanları, ya da üçüncü bir partinin haklarının ya da yasanın tarafınızca ihlalinden ya da o sebeple kaynaklanan, makul avukat ücreti dahil olmak üzere her türlü iddia ve talepten WOODSAKA, onun alt unsurları, ortakları, partnerleri, çalışanları, yöneticileri, hizmet sunucuları, alt üreticileri, tedarikçilerinin dokunulmaz olduğunu ve masum varsayacağınızı kabul ediyorsunuz.

Bölüm 15 - Ayrılabilirlik

Bu Kullanım Koşullarından herhangi birinin yasadışı, geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verildiği durumda, Kullanım Koşulları ilgili yasanın izin verdiği ölçüde geçerli sayılacak ve uygulanamayan kural bu Hizmet Koşullarından çıkarılacaktır. Bu uygulama, diğer kuralların geçerliğini ve uygulanabilirliğini etkilemez.

Bölüm 16 - Sonlandırma

Tarafların, iptal tarihinden önce içine girdikleri zorunluluk ve sorumlulukları bu anlaşmanın her amaçla iptalinden etkilenmez ve geçerli kalır.

Bu Hizmet Koşulları tarafımızdan ya da tarafınızdan iptal edildiği ana kadar geçerlidir. Bu Hizmet Koşullarını herhangi bir zaman, Hizmetlerimizi kullanmak istemediğinizi bize bildirerek, ya da sitemizi kullanmayı bıraktığınızda iptal edebilirsiniz.

Eğer bu Hizmet Koşullarına uymak konusunda başarısız olduğunuza karar verirsek, ya da bundan şüphelenirsek, önceden bildirmeden anlaşmayı iptal edebiliriz ve iptal tarihi dahil olmak üzere o ana kadar geçerli olan tüm ödemelerden sorumluluğunuz devam eder; ve/veya Hizmetlerimize (ya da onların bir kısmına) erişiminizi engelleyebiliriz.

Bölüm 17 - Tüm Anlaşma

Tarafımızdan bu Hizmet Koşullarının öngördüklerini ya da haklarını kullanma ya da uygulama konusundaki başarısızlık o koşul ya da hakkın iptal edildiği anlamına gelmez.

Bu Hizmet Koşulları ve bu sitede yayınladığımız herhangi bir politika ya da işlem kuralları sizinle bizim aramizdaki tüm anlaşmayı ve anlayışı kapsar ve Hizmeti kullanmanızı yönetir.

SECTION 18 - Geçerli Kanunlar

Bu şartlarda yaşanacak herhangi bir anlaşmazlıkta dava Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre ve Konya mahkemelerinde yönetilecek ve uygulanacaktır.

Bölüm 19 - Hizmet Koşullarında Değişiklikler

Hizmet Koşullarının son halini her an bu sayfadan takip edebilirsiniz.

Bu Hizmet Koşullarının, güncellemeler ya da websitemizde değişiklikler yoluyla, değiştirilme, güncelleme, değiştirme, ya da yerine yenisini koyma hakkı sadece bize aittir ve bu hakkı saklı tutuyoruz. Değişiklikler için websitemizi periyodik olarak takip etmek sizin sorumluluğunuzdur. Hizmet Koşullarında yapılan herhangi bir değişiklikten sonra gerçekleştirdiğiniz sürekli kullanımınız ya da websitemize ziyaretiniz bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

Bölüm 20 - İletişim Bilgileri


Hizmet Koşulları ile ilgili sorularınız için:

WOODSAKA AHŞAP ÜRÜNLERİ

Adres: Fevzi Çakmak Mahallesi, 10570. Sokak, No:12, Karatay, Konya

Tel: 0332 342 2089

Email: destek@woodsaka.com

woodsaka.com