Kargo Bilgileri

Ürünlerimizin büyük kısmında kargo ücretsizdir.

Hafta içi saat 14:00'den önce verilen siparişler aynı gün, daha sonra verilen siparişler ise ertesi gün kargoya verilir. Cumartesi günleri saat 10:00'dan sonra verilen siparişler pazartesi günü gönderilir.

Kargo Ücreti olan ürünlerde kargo bedeli ödeme işlemi sırasında ürün bedeline eklenir. Ürünlerimizin büyük kısmında kargo ücretsizdir.

Eğer bir üründe kargo ücretsiz yazıyorsa Kapıda Ödemelerde de kargo ücretini biz karşılıyoruz. Ancak kargo firmasının Kapıda Ödeme Ek Hizmet Bedeli olarak talep ettiği 2TL, ürün teslimi sırasında talep edilir. 

 Eğer sipariş teslimi için özel bir tarih isterseniz sipariş notu olarak ya da sipariş sonrası mesaj ile bize yazın, isteğinizi karşılamak için elimizden geleni yapacağız.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok

★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

50 yorum
88%
(44)
12%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ahşap nostaljidir, nostalji de iyi insan olabilmektir.

Ürün henüz bir arkadaşımda elime ulaşmadı fakat ürüne gelmeden önce, iletişim hattı görevlisinin göstermiş olduğu sıcak kanlı yardımseverlik ve samimi hizmet anlayışından dolayı markaya inanılmaz sempati duyduğumu belirtmek isterim.
Zaten durum böyleyken ürünün hatalı yada kusurlu gelebileceği insanın aklına bile gelmiyor.
Yolunuz açık, kazancınız bol ve daim olsun.

5/5

Ahşap Telefon Kılıfı - Touching The Stars

Stand masada kay1yor

Standin alt kisminda laptoplarda olduğu gibi kaydırmaz pedler olsa çok daha iyi olurdu, stand masamda sürekli kayiyor :(

5/5

Ürün çok güzel ve kaliteliydi rengi,dokusu, duruşu muhteşemdi. Teşekkür ederim.

İşçilik iyi, renk koyu

Renk beklediğimden biraz daha koyu çıktı. Ama işçilik harika.