Woodsaka Destek

Buradayız

Biz müşterilerimizi memnun etmenin, ürünlerimiz kadar, onlara sunduğumuz hizmet kalitesine de bağlı olduğuna inanıyoruz. Size en iyi hizmeti sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer bir soru, öneri ya da isteğiniz varsa bizimle iletişime geçin. Sizi dinlemeye hazırız.

Sık Sorulan Sorular’dan aradığınız birçok cevabı kısa sürede  bulabilirsiniz. Eğer yanıt bulmadıysanız, canlı destek ya da mesaj yoluyla bize ulaşın. Ayrıca bize 0332 249 0 409 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz. Tasarımlarınızı destek@woodsaka.com adresine gönderebilirsiniz.

Gün içinde mümkün olduğu kadar canlı destek sunmaya çalışıyoruz. Eğer buralarda değilsek mesaj atın, size en kısa sürede yanıt vereceğiz.

 

 

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok

★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

50 yorum
88%
(44)
12%
(6)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Ahşap nostaljidir, nostalji de iyi insan olabilmektir.

Ürün henüz bir arkadaşımda elime ulaşmadı fakat ürüne gelmeden önce, iletişim hattı görevlisinin göstermiş olduğu sıcak kanlı yardımseverlik ve samimi hizmet anlayışından dolayı markaya inanılmaz sempati duyduğumu belirtmek isterim.
Zaten durum böyleyken ürünün hatalı yada kusurlu gelebileceği insanın aklına bile gelmiyor.
Yolunuz açık, kazancınız bol ve daim olsun.

5/5

Ahşap Telefon Kılıfı - Touching The Stars

Stand masada kay1yor

Standin alt kisminda laptoplarda olduğu gibi kaydırmaz pedler olsa çok daha iyi olurdu, stand masamda sürekli kayiyor :(

5/5

Ürün çok güzel ve kaliteliydi rengi,dokusu, duruşu muhteşemdi. Teşekkür ederim.

İşçilik iyi, renk koyu

Renk beklediğimden biraz daha koyu çıktı. Ama işçilik harika.