★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

10 reviews
70%
(7)
30%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Güzel bir kılıf.

Çok güzel bir kılıf. Arkasında ki işleme ise çok güzel. Resmim çokta belli oluyor ahşapta. Kargom ise hızlı ve zamanında geldi. Açık olmak gerekirse verdiğimiz parayı gerçekten karşılıyor. :)

Mükemmel Kılıf

Öncelikle ürün hakkında söyleyeceğim tek bir şey var; Muhteşem! Sipariş ettiğim zaman bu kadar güzel bir kılıfın elime ulaşacağını tahmin etmiyordum. Onun da sebebi şu ki tahta kokusunu çok sevmemem. Ama geldiği zaman ilk elime aldığımda gelen o güzel tahta kokusu çok hoşuma gitti diyebilirim. Kılıf iPhone SE cihazıma tam oturdu. Kulaklık ve şarj girişi ve hoparlör/mikrofon çıkışları geniş ve kullanıma engel olmuyor. Kenarlarının sert olması ve çıkıntılı olması telefonu düştüğü zaman koruyacaktır diye düşünüyorum. Bunun haricinde kutu içerisinde birde teşekkür notu gelmişti el yazısıyla yazılan. Bunu ben o kadar internetten alışveriş yaptım ki hiç birinde görmedim. Teşekkür ederim o güzel not için Fatma Elif Hanım'a da. Daha fazla söyleyebilecek bir şey bulamıyorum. Teşekkür ederim Woodsaka ailesi :)

H
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - iPhone 8
H.Ö.
İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi

İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi çok iyiydi. Teşekkürler.

Kaliteli ve guzel bir urun.

Kaliteli ve guzel bir urun. Tesekkurler

Çok Şık

Çok şık,eğimi iyi.Kayma yapmıyor.Kaliteli malzeme.

Woodsaka Destek – WOODSAKA

Woodsaka Destek

Buradayız

Biz müşterilerimizi memnun etmenin, ürünlerimiz kadar, onlara sunduğumuz hizmet kalitesine de bağlı olduğuna inanıyoruz. Size en iyi hizmeti sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz. Eğer bir soru, öneri ya da isteğiniz varsa bizimle iletişime geçin. Sizi dinlemeye hazırız.

Sık Sorulan Sorular’dan aradığınız birçok cevabı kısa sürede  bulabilirsiniz. Eğer yanıt bulmadıysanız, canlı destek ya da mesaj yoluyla bize ulaşın. Ayrıca bize 0332 342 2089 numaralı telefondan da ulaşabilirsiniz.

Gün içinde mümkün olduğu kadar canlı destek sunmaya çalışıyoruz. Eğer buralarda değilsek mesaj atın, size en kısa sürede yanıt vereceğiz.