★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

10 reviews
70%
(7)
30%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Güzel bir kılıf.

Çok güzel bir kılıf. Arkasında ki işleme ise çok güzel. Resmim çokta belli oluyor ahşapta. Kargom ise hızlı ve zamanında geldi. Açık olmak gerekirse verdiğimiz parayı gerçekten karşılıyor. :)

Mükemmel Kılıf

Öncelikle ürün hakkında söyleyeceğim tek bir şey var; Muhteşem! Sipariş ettiğim zaman bu kadar güzel bir kılıfın elime ulaşacağını tahmin etmiyordum. Onun da sebebi şu ki tahta kokusunu çok sevmemem. Ama geldiği zaman ilk elime aldığımda gelen o güzel tahta kokusu çok hoşuma gitti diyebilirim. Kılıf iPhone SE cihazıma tam oturdu. Kulaklık ve şarj girişi ve hoparlör/mikrofon çıkışları geniş ve kullanıma engel olmuyor. Kenarlarının sert olması ve çıkıntılı olması telefonu düştüğü zaman koruyacaktır diye düşünüyorum. Bunun haricinde kutu içerisinde birde teşekkür notu gelmişti el yazısıyla yazılan. Bunu ben o kadar internetten alışveriş yaptım ki hiç birinde görmedim. Teşekkür ederim o güzel not için Fatma Elif Hanım'a da. Daha fazla söyleyebilecek bir şey bulamıyorum. Teşekkür ederim Woodsaka ailesi :)

H
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - iPhone 8
H.Ö.
İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi

İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi çok iyiydi. Teşekkürler.

Kaliteli ve guzel bir urun.

Kaliteli ve guzel bir urun. Tesekkurler

Çok Şık

Çok şık,eğimi iyi.Kayma yapmıyor.Kaliteli malzeme.

Değişim ve iade şartları - Woodsaka – WOODSAKA

DEĞİŞİM & İADE

15 gün sorgusuz ürün iade hakkı.

Eğer satın aldığınız ürünü değiştirmek isterseniz satın alma tarihinizden itibaren 15 gün içinde bizimle iletişime geçin. Onaydan sonra istediğiniz bir kargo firması ile Woodsaka Destek'in size verdiği adrese ürünü kargolayabilirsiniz. Ürün elimize ulaştığında para iade işlemini başlatacağız. İade işlemi ortalama 3 iş gününde tamamlanır. 

İade işlemlerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

Özel talep üzerine üretilen, üzerinde değişiklik-ekleme yapılmış ya da özel fiyatla alınmış ürünlerde iade kabul edilmez.

İade edilecek ürün kullanılmamış, orijinal kutusu zarar görmemiş olmalı ve kutu içeriği eksiksiz gönderilmelidir.