Left Alışverişe Devam Et
Siparişiniz

Alışveris sepetinizde henüz bir ürün yok.

BAYİMİZ OLUN

Yetkili Satıcımız Olun

Madra, Türkiye’de üretimini yaptığı ahşap teknoloji aksesuarlarının, ev, ofis, mutfak, bahçe ürünlerinin ve ahşap aksesuarlarının Türkiye’de ve dünyada dağıtımı ile ilgilenmektedir.

 Woodsaka ürünlerinin satışını yapın - bayimiz olun

Yaklaşık on beş senelik ahşap ve metal sektöründeki tecrübemizle ürünlerimizi hazırlıyoruz. Atölyemizde masif ahşap ağırlıklı ev, ofis bahçe ürünleri ve teknolojik ürün aksesuarları üretiyoruz. Tüm üretim sürecini, ürünlerin tasarlanmasını, bileşenlerinin belirlenmesini, üretilmesini ve kullanıma hazır hale getirilmesini biz düzenliyoruz.

Örnek olarak, ceviz ahşaptan yaptığımız bir ahşap servis tahtası için ceviz ahşap doğal gün ışığında kurutulmakta, ahşap kurutma fırınımızda hiç bir kimyasal işlem uygulanmadan kuruluğu istenilen son noktaya getirilmekte, servis tahtası bu ahşap ile üretildikten sonra sağlıklı doğal ahşap yağı ile son işlemler yapılmaktadır. Kataloğumuz 100’den fazla ürün içermektedir: ahşap teknoloji ürünleri olarak telefon kılıfları, telefon, tablet, laptop standları, monitor altlıkları, ofis masaüstü ürünleri olarak masaüstü organizer setleri, kalemlikler, kartvizitlikler, not kağıdı kutuluarı, kağıt ve evrak kutuları, dolaplar, raflar ve dergilikler, mutfak ürünleri olarak saklama kutuları, kaşıklar, kaşıklıklar, baharatlıklar, raflar, ev - mobilya ürünleri olarak raflar, eşya kutuları, saklama kutuları, bardak altlıkları ve setleri, saksılar, sehpalar, aynalar, aksesuar olarak kolyeler, bileklikler, anahtarlıklar, isimlikler ve gözlük standları, saat standları, mücevher standları ve diğer ürünler. Ahşap ve metal eşya üretme deneyimimizi ve iş kültürümüzü mağazalarına ahşap ürün getirmek isteyen tüm müşterilerimize sunuyoruz.

Bayilerimiz İçin Hizmetlerimiz

Biz iş ortaklarımızın ticari taleplerini karşılayacak şekilde bir dizi hizmet sunuyoruz.  Hammadde temininden üretime kadar sipariş yönetimimiz, ayrıca özel talepler için tasarım ve üretim süreçlerimiz, kusursuzdur. Ortaklarımıza her türlü ticari taleplerini karşılamak için tasarlanmış bir dizi hizmet sunuyoruz. Toplam sipariş sürecini yönetiyoruz: hammadde temini, özel üretim, ambalajlama, etiketleme ve dağıtım.

Ticari Teklifimiz

Ürünler

Ahşap ağırlıklı ev, ofis, bahçe ürünleri, teknoloji aksesuarları üretiyoruz. Ürünlerimizde ağırlıklı olarak doğal ceviz, kayın, paduk çam ağaçlarını kullanıyoruz ve ürünlerimizin her zaman doğal, sağlıklı ve özgün olmasını sağlıyoruz.

Kullanılan Ara Malzemeler

Ürünlerimizde kullandığımız ara malzemelerde (mutfak ve çocuk ürünlerinde de kullanılabilen doğal yağ ve sağlıklı yapıştırıcı, bazı ürünler için sağlıklı kontraplak gibi) sertifikalı tedarikçilerle çalışıyoruz.

Paketleme

Beyaz karton koliler ile paketleme yapıyoruz. Belirli sayıların üzerindeki alımlarda, özel kutu taleplerini karşılıyoruz.

Özel Ürünler

Müşterilerimizin taleplerine göre özel ürün taleplerini karşılıyoruz, özel sektörler için farklı ürünler yapıyoruz.

Danışmanlık

Üretimini yaptığımız ürünlerimiz için bilgi ve danışmanlık desteği veriyoruz. Özel siparişler için detaylı bilgiler sağlıyoruz.

Destek

Müşterilerimize satıştan önce ve sonra her türlü desteği sağlıyoruz.

Kargo

Anlaşmalı kargo firmalarımız ile Türkiye’nin her yerine en kısa sürede teslimat yapıyoruz.

Ürün Güvenlilikleri

Ahşabın doğal yapısını koruyarak ürünlerimizi üretiyoruz. Ara malzemelerde her zaman sertifikalı tedarikçilere ait ara ürünleri kullanıyoruz. Tüm ürünlerimizin sağlıklı olmasını garanti altına alıyoruz.

Daha fazla bilgi ve hizmetlerimiz için bize ulaşın. İş ihtiyaçlarınıza göre en iyi ortaklık formülü için birlikte çalışalım.