★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

10 reviews
70%
(7)
30%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Güzel bir kılıf.

Çok güzel bir kılıf. Arkasında ki işleme ise çok güzel. Resmim çokta belli oluyor ahşapta. Kargom ise hızlı ve zamanında geldi. Açık olmak gerekirse verdiğimiz parayı gerçekten karşılıyor. :)

Mükemmel Kılıf

Öncelikle ürün hakkında söyleyeceğim tek bir şey var; Muhteşem! Sipariş ettiğim zaman bu kadar güzel bir kılıfın elime ulaşacağını tahmin etmiyordum. Onun da sebebi şu ki tahta kokusunu çok sevmemem. Ama geldiği zaman ilk elime aldığımda gelen o güzel tahta kokusu çok hoşuma gitti diyebilirim. Kılıf iPhone SE cihazıma tam oturdu. Kulaklık ve şarj girişi ve hoparlör/mikrofon çıkışları geniş ve kullanıma engel olmuyor. Kenarlarının sert olması ve çıkıntılı olması telefonu düştüğü zaman koruyacaktır diye düşünüyorum. Bunun haricinde kutu içerisinde birde teşekkür notu gelmişti el yazısıyla yazılan. Bunu ben o kadar internetten alışveriş yaptım ki hiç birinde görmedim. Teşekkür ederim o güzel not için Fatma Elif Hanım'a da. Daha fazla söyleyebilecek bir şey bulamıyorum. Teşekkür ederim Woodsaka ailesi :)

H
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - iPhone 8
H.Ö.
İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi

İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi çok iyiydi. Teşekkürler.

Kaliteli ve guzel bir urun.

Kaliteli ve guzel bir urun. Tesekkurler

Çok Şık

Çok şık,eğimi iyi.Kayma yapmıyor.Kaliteli malzeme.

Geri Ödüyoruz – WOODSAKA

Geri Ödüyoruz

1 Kılıf 1 Ağaç

Hayalimizdeki dünya, doğaya ve doğala daha yakın olduğumuz bir dünyadır. Bu yüzden günümüzün büyük kısmında el altında olan cep telefonları için doğal malzemeden bir kılıf ürettik. Ahşaptan ürettik çünkü ahşap kılıfların zarif, sağlam, doğal ve benzersiz olduğuna inanıyoruz. Üretmek için doğadan alıyoruz ve doğaya geri ödemek için sattığımız her kılıfa karşılık bir ağaç dikiyoruz. Ağaçlarınız, onetreeplanted.org'daki arkadaşlar yardımıyla, dünyanın her yerinde çölleşmekte olan bölgelere ekilecek. Bu, siz müşterilerimize, ama daha da önemlisi doğaya teşekkürümüzü ifade etmenin en anlamlı yoludur. Ahşap kılıflarımızdan birini aldığınızda, biliniz ki gelecek nesillerden ödünç aldığımız doğada pozitif bir değişiklik yapmış olacaksınız.

 

 

 

Sattığımız her bir kılıf için bir ağaç dikiyoruz. Tüm dünyada çölleşen bölgelere ağaç diken, eğitim veren, yeniden ağaçlandırma çalışmaları yapan kar amacı gütmeyen OneTreePlanted vakfıyla birlikte çalışıyoruz. Sitemiz üzerinden satılan her üründe bir ağaç ücreti OneTreePlanted vakfına gönderiliyor ve karşılığında bir ağaç dikiliyor.  

WOODSAKA

Woodsaka ahşap telefon kılıfları üretir. Kılıflarımız için dünyanın her yerinden aldığımız ahşapları kullanırız. Üretiminde hiçbir kimyasal kullanmadığımız, doğal yağ ile kapladığımız çevre dostu kılıflarımız plastik kılıflardan farklı olarak kullanım ömürleri dolduğunda tekrar doğaya karışır. Asırlar boyu doğayı kirletmez. 
Woodsaka - 1 Ürün 1 Ağaç