Left Alışverişe Devam Et
Siparişiniz

Alışveris sepetinizde henüz bir ürün yok.

Geri Ödüyoruz

1 Kılıf 1 Ağaç

Hayalimizdeki dünya, doğaya ve doğala daha yakın olduğumuz bir dünyadır. Bu yüzden günümüzün büyük kısmında el altında olan cep telefonları için doğal malzemeden bir kılıf ürettik. Ahşaptan ürettik çünkü ahşap kılıfların zarif, sağlam, doğal ve benzersiz olduğuna inanıyoruz. Üretmek için doğadan alıyoruz ve doğaya geri ödemek için sattığımız her kılıfa karşılık bir ağaç dikiyoruz. Ağaçlarınız, onetreeplanted.org'daki arkadaşlar yardımıyla, dünyanın her yerinde çölleşmekte olan bölgelere ekilecek. Bu, siz müşterilerimize, ama daha da önemlisi doğaya teşekkürümüzü ifade etmenin en anlamlı yoludur. Ahşap kılıflarımızdan birini aldığınızda, biliniz ki gelecek nesillerden ödünç aldığımız doğada pozitif bir değişiklik yapmış olacaksınız.

 

 

 

Sattığımız her bir kılıf için bir ağaç dikiyoruz. Tüm dünyada çölleşen bölgelere ağaç diken, eğitim veren, yeniden ağaçlandırma çalışmaları yapan kar amacı gütmeyen OneTreePlanted vakfıyla birlikte çalışıyoruz. Sitemiz üzerinden satılan her üründe bir ağaç ücreti OneTreePlanted vakfına gönderiliyor ve karşılığında bir ağaç dikiliyor.  

WOODSAKA

Woodsaka ahşap telefon kılıfları üretir. Kılıflarımız için dünyanın her yerinden aldığımız ahşapları kullanırız. Üretiminde hiçbir kimyasal kullanmadığımız, doğal yağ ile kapladığımız çevre dostu kılıflarımız plastik kılıflardan farklı olarak kullanım ömürleri dolduğunda tekrar doğaya karışır. Asırlar boyu doğayı kirletmez. 
Woodsaka - 1 Ürün 1 Ağaç