Yeni Ahşap Kılıflar - Parçalı Ahşap Kılıflar, Desenli Ahşap Kılıflar v – WOODSAKA
Yeni Ahşap Kılıflar - Parçalı Ahşap Kılıflar, Desenli Ahşap Kılıflar ve Ahşap Kılıf Tasarlama

Yeni Ahşap Kılıflar - Parçalı Ahşap Kılıflar, Desenli Ahşap Kılıflar ve Ahşap Kılıf Tasarlama

Merhaba,


Yenilenme heyecanı içindeki Woodsaka’da işler hızlı ve emin adımlarla ilerliyor. Farklı kategorilerde orijinal tasarımlarımızla yakında yine bu sayfadayız. Peki, nelerimiz var?


İçeriğimiz zenginleşiyor, ancak bugün sadece yarı ahşap kılıflarımızdan bahsetmek istiyorum. Woodsaka ahşap telefon kılıflarında büyük bir tasarım, model ve desen çeşitliliğine gidiyoruz. 


Tam ahşap kılıflarımıza bir kaç alt grubuyla yarı ahşap kılıf ekliyoruz. İlk grup yarı ahşap kılıfın en ayırt edici özellikleri, ahşaba işleyeceğimiz desenler olacak; tamamen bize ait, özgün desenler. Hangisini seçeceğiniz konusunda sizi uzun süre kararsız bırakacak kadar özel ve çok sayıdaki bu desenler yine ceviz, paduk, kiraz, sapele gibi farklı ağaçlara lazerle işlenecek.


Diğer bir yeniliğimiz yine yarı ahşap kılıfta olacak. Farklı ağaçları ince bir tasarımla tek bir kılıfta bir araya getiriyoruz. Paduk ağacının turuncusu, kirazın açık rengi, cevizin koyu kahvesi, akçanın beyazı... Daha bir çok farklı ağaç, orijinal renk ve dokusuyla tek bir kılıfta, nefis bir tasarımla buluşacak. Hayali bile güzel:)


Cep telefonunuzu yanınıza aldığınızda, aynı zamanda kredi kartlarınızı, kimliğinizi, kütüphane ya da toplu taşıma kartlarınızı da yanınızda taşimak ister miydiniz? Bunun sağlayacağı kolaylık eminim herkese oldukça cazip gelecektir. O halde yeni kılıf modellerimizle ilgili size bir müjde vereyim: cüzdan olarak da kullanabileceğiniz kılıflarımız yakında burada olacak. Cüzdan kılıflarımızla ilgili detayları blogda paylaşmaya devam edeceğiz.


En güzel haberi en sona sakladık. Tüm bu özel tasarımları sadece iPhone’a değil, bir çok telefon modeline üretiyoruz. Modellerle ilgili ayrıntılar da yakında websitemizde yerini alacak ve bu blogda da paylaşacağız.


Yenileniyoruz. “Yenilikler, ancak onlar için yer açtığınız zaman yaşantınıza girebilirler.” diyor Marlo Morgan. Zihnimizde bu yeniliklere çoktan yer açmıştık, bugünlerde de atölyemizi hazırlıyoruz. Devamında, hep beraber karşınızda olacağız.

 

Web sitemizin büyük yenilenmesini gerçekleştirdiği hafta, mail listemize kayıtlı tüm müşterilerimiz, Woodsaka’nın ilk müşteri avantajlarından faydalanma şansına sahip olacak.

 

Özel tekliflerimizden biri de sizin olabilir. Kayıt olun!

Satışta olan kılıflarımızı incelemek için tıklayın. 

Yeni ve güzel bir gün dilerim.


Fatma Elif

• • • • •

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok