Woodsaka Tasarım Aracıyla Kendi Kılıfını Tasarla – WOODSAKA
Woodsaka Tasarım Aracıyla Kendi Kılıfını Tasarla

Woodsaka Tasarım Aracıyla Kendi Kılıfını Tasarla

Merhaba,

 

Woodsaka Ahşap Atölyesi, ürün yelpazesinin yanı sıra web sitesinde de önemli bir adım atıyor: “Woodsaka Tasarım Aracı” çok kısa bir zaman içinde bizlerle olacak.

Peki nedir bu “Woodsaka Tasarım Aracı”? Anasayfamız üzerinden bir tıkla erişebileceğiniz tasarım aracımız size kendi ahşap telefon kılıfınızı tasarlama ve düzenleme imkanı veriyor. Kullanımı hakkında ayrıntılı bilgiyi bir sonraki yazıya bırakarak, bugün bu araçla neler yapabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

Bu tasarım aracıyla kişiye özel telefon kılıfınızı tasarlarken kullanabileceğiniz bir kaç yöntem var. Bizim yüklediğimiz tasarımları kapağa istediğiniz şekilde yerleştirebilir, bu tasarımın içine de metin ekleyebilirsiniz.

Ya da sadece metin ekler, sevdiğiniz yazardan bir cümle, sizi etkileyen şiirden bir mısrayla kılıf kapağınızda taşıyabilirsiniz. Bunu yaparken yazı tipine, boyutuna, kılıftaki konumuna da yine siz karar verebilirsiniz.

Kendinizin ya da sevdiğiniz birinin fotoğrafını da kılıfa ekleyebilirsiniz. İstediğiniz fotoğrafı tasarım aracımıza yükleyin ve kişiye özel resimli telefon kılıfınızın keyfini çıkarın. Resimli kılıfınıza aynı zamanda metin de ekleyebilirsiniz.

Size özel ahşap kılıfınızı tasarlamak için sitemize girdiğinizde ana sayfamızdan tasarım aracına tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Tasarım aracımız kullanıcı dostu arayüzüyle size keyifli bir alışveriş sunuyor.

Hangi marka ve model telefonlara kişiye özel kılıf tasarlayabilirsiniz? Halihazırda Huawei, Samsung, OPPO, Apple, Sony, LG ve Blackberry markalarının 80’den fazla telefon ve tablet modeli tasarım aracımızda mevcut ve bu sayı giderek artacak.

Woodsaka yenileniyor demiştik bir müddet önce. Şimdi eklemeylim: Woodsaka Ahşap Atölyesi yenilenmeye devam ediyor.

 

Güzel bir gün diliyorum. Mutlulukla kalın.

• • • • •

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok