★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

10 reviews
70%
(7)
30%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Güzel bir kılıf.

Çok güzel bir kılıf. Arkasında ki işleme ise çok güzel. Resmim çokta belli oluyor ahşapta. Kargom ise hızlı ve zamanında geldi. Açık olmak gerekirse verdiğimiz parayı gerçekten karşılıyor. :)

Mükemmel Kılıf

Öncelikle ürün hakkında söyleyeceğim tek bir şey var; Muhteşem! Sipariş ettiğim zaman bu kadar güzel bir kılıfın elime ulaşacağını tahmin etmiyordum. Onun da sebebi şu ki tahta kokusunu çok sevmemem. Ama geldiği zaman ilk elime aldığımda gelen o güzel tahta kokusu çok hoşuma gitti diyebilirim. Kılıf iPhone SE cihazıma tam oturdu. Kulaklık ve şarj girişi ve hoparlör/mikrofon çıkışları geniş ve kullanıma engel olmuyor. Kenarlarının sert olması ve çıkıntılı olması telefonu düştüğü zaman koruyacaktır diye düşünüyorum. Bunun haricinde kutu içerisinde birde teşekkür notu gelmişti el yazısıyla yazılan. Bunu ben o kadar internetten alışveriş yaptım ki hiç birinde görmedim. Teşekkür ederim o güzel not için Fatma Elif Hanım'a da. Daha fazla söyleyebilecek bir şey bulamıyorum. Teşekkür ederim Woodsaka ailesi :)

H
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - iPhone 8
H.Ö.
İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi

İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi çok iyiydi. Teşekkürler.

Kaliteli ve guzel bir urun.

Kaliteli ve guzel bir urun. Tesekkurler

Çok Şık

Çok şık,eğimi iyi.Kayma yapmıyor.Kaliteli malzeme.

Sağlıklı Ahşap Oyuncaklar – WOODSAKA
woodsaka ahşap oyuncak, ahşap oyuncak, sağlıklı oyuncak, güvenli oyuncak, woodsaka çocuk, eğlence, çocuk sağlığı

Sağlıklı Ahşap Oyuncaklar

Merhaba


Woodsaka.com raflarında yer alacak bir diğer yeni ürünümüz çocukları olduğu kadar ebeveynleri de sevindirecek. Woodsaka ahşap oyuncakları, yine bize özgü tasarımlarla ve yüksek kalitesiyle sizinle yakında tanışacak.


Tüm oyuncaklar içinde en sağlıklısı ahşaptan üretilmiş, sağlığa zararlı olmayan doğal malzemeyle yağlanmış ya da boyanmış olanlarıdır. Çünkü çocuklar oyuncaklarını ağızlarına almayı severler. Bu yüzden oyuncakların sağlıklı ham maddeden üretilmiş olması, eğer renkliyse kullanılan yağın ya da boyanın doğal olması çok önemlidir.


Woodsaka ahşap oyuncaklarını çok farklı ağaçlardan üretiyoruz. Küçük arabalar, trenler, iki ve üç boyutlu puzzlelar, küçük hayvanlar, minik maketler... Tüm bu oyuncakların, tasarımına göre değişmek üzere, bazısı doğal haliyle bırakılırken, bazısı doğal yağla ya da boyayla renklendirilecek.


Oyuncakları tasarlarken ilk amacımızı kaliteli ve zehirsiz, sağlığa zararlı maddeler içermeyen oyuncaklar üretmek olarak belirledik. Ayrıca ahşap oyuncaklar, çocukların hayal gücünü geliştirmeye fırsat veren, eğlendirerek geliştiren oyuncaklar olmalıydı. Pilli, bataryalı, çocuğun yaratıcılığını tetiklemeyen oyuncaklardan farklı olarak onları üretmeye yönlendirmeliydi.


Tasarım ve üretim sürecinde geldiğimiz şu son noktada haklı bir kıvançla söyleyebilirim ki belirlediğimiz hedefleri yakaladık. Çok yakında birbirinden keyifli oyuncak ve yapbozlarımız web sitemizde yerlerini alacaklar.


Eğer bu aralar oyuncak almayı düşünüyorsanız, bence biraz bekleyin. Woodsaka ahşap oyuncak ve yapbozları alışverişinizi keyifli hale getirecek.

 

Artık satışta olan güvenli ahşap oyuncakları buradan inceleyebilirsiniz.


Eğlenceli ve renkli bir gün dilerim.


Fatma Elif

________________________________

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.