Sağlıklı Ahşap Oyuncaklar – WOODSAKA
woodsaka ahşap oyuncak, ahşap oyuncak, sağlıklı oyuncak, güvenli oyuncak, woodsaka çocuk, eğlence, çocuk sağlığı

Sağlıklı Ahşap Oyuncaklar

Merhaba


Woodsaka.com raflarında yer alacak bir diğer yeni ürünümüz çocukları olduğu kadar ebeveynleri de sevindirecek. Woodsaka ahşap oyuncakları, yine bize özgü tasarımlarla ve yüksek kalitesiyle sizinle yakında tanışacak.


Tüm oyuncaklar içinde en sağlıklısı ahşaptan üretilmiş, sağlığa zararlı olmayan doğal malzemeyle yağlanmış ya da boyanmış olanlarıdır. Çünkü çocuklar oyuncaklarını ağızlarına almayı severler. Bu yüzden oyuncakların sağlıklı ham maddeden üretilmiş olması, eğer renkliyse kullanılan yağın ya da boyanın doğal olması çok önemlidir.

Woodsaka ahşap oyuncaklarını çok farklı ağaçlardan üretiyoruz. Küçük arabalar, trenler, iki ve üç boyutlu puzzlelar, küçük hayvanlar, minik maketler... Tüm bu oyuncakların, tasarımına göre değişmek üzere, bazısı doğal haliyle bırakılırken, bazısı doğal yağla ya da boyayla renklendirilecek.


Oyuncakları tasarlarken ilk amacımızı kaliteli ve zehirsiz, sağlığa zararlı maddeler içermeyen oyuncaklar üretmek olarak belirledik. Ayrıca ahşap oyuncaklar, çocukların hayal gücünü geliştirmeye fırsat veren, eğlendirerek geliştiren oyuncaklar olmalıydı. Pilli, bataryalı, çocuğun yaratıcılığını tetiklemeyen oyuncaklardan farklı olarak onları üretmeye yönlendirmeliydi.


Tasarım ve üretim sürecinde geldiğimiz şu son noktada haklı bir kıvançla söyleyebilirim ki belirlediğimiz hedefleri yakaladık. Çok yakında birbirinden keyifli oyuncak ve yapbozlarımız web sitemizde yerlerini alacaklar.


Eğer bu aralar oyuncak almayı düşünüyorsanız, bence biraz bekleyin. Woodsaka ahşap oyuncak ve yapbozları alışverişinizi keyifli hale getirecek.


Eğlenceli ve renkli bir gün dilerim.


Fatma Elif

• • • • •

Yorumlar

Ahmet Yilmaz

Merhaba öncelikle bu başarı ne fikirlerinizden dolayı tebrik ederim ahşap olarak hangi ahşabı kullanıyorsunuz ve kimyasal olmayan bir boya seçeneği nasıl sağlıyorsunuz guaj boya ve pastel boya bile kimyasal ken sağlıklı bir boya nasıl elde edebiliyorsunuz bu konuda bana biraz yardımcı olursanız Gönül rahatlığıyla alışverişimi sağlamak isterim tekrar başarılar

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok