★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

10 reviews
70%
(7)
30%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Güzel bir kılıf.

Çok güzel bir kılıf. Arkasında ki işleme ise çok güzel. Resmim çokta belli oluyor ahşapta. Kargom ise hızlı ve zamanında geldi. Açık olmak gerekirse verdiğimiz parayı gerçekten karşılıyor. :)

Mükemmel Kılıf

Öncelikle ürün hakkında söyleyeceğim tek bir şey var; Muhteşem! Sipariş ettiğim zaman bu kadar güzel bir kılıfın elime ulaşacağını tahmin etmiyordum. Onun da sebebi şu ki tahta kokusunu çok sevmemem. Ama geldiği zaman ilk elime aldığımda gelen o güzel tahta kokusu çok hoşuma gitti diyebilirim. Kılıf iPhone SE cihazıma tam oturdu. Kulaklık ve şarj girişi ve hoparlör/mikrofon çıkışları geniş ve kullanıma engel olmuyor. Kenarlarının sert olması ve çıkıntılı olması telefonu düştüğü zaman koruyacaktır diye düşünüyorum. Bunun haricinde kutu içerisinde birde teşekkür notu gelmişti el yazısıyla yazılan. Bunu ben o kadar internetten alışveriş yaptım ki hiç birinde görmedim. Teşekkür ederim o güzel not için Fatma Elif Hanım'a da. Daha fazla söyleyebilecek bir şey bulamıyorum. Teşekkür ederim Woodsaka ailesi :)

H
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - iPhone 8
H.Ö.
İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi

İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi çok iyiydi. Teşekkürler.

Kaliteli ve guzel bir urun.

Kaliteli ve guzel bir urun. Tesekkurler

Çok Şık

Çok şık,eğimi iyi.Kayma yapmıyor.Kaliteli malzeme.

Mutfakta Estetik ve Sağlık – WOODSAKA
Woodsaka Mutfak Ürünleri, mutfak ürünleri, ahşap mutfak ürünleri

Mutfakta Estetik ve Sağlık

Merhaba,

 

Woodsaka, ahşabın sıcaklığını mutfağınıza da getiriyor. Heyecan verici telefon kılıfları ve eğlenceli oyuncaklara ek olarak mutfağınıza da ahşabın zerafeti eklenecek. Dünyada en çok beğenilen ve kullanılan materyallerden biri olan ahşap girift dokusu, renk tonları, dayanıklılığı, işlenebilirliği ile büyülü bir ham maddedir. Evde ve mutfakta, rahat ve sıcak bir atmosfer yaratır.

 

Mutfak evin bir nevi bütünleyici parçası, evin kalanının etrafında döndüğü bir eksendir. Orada sadece yemek yapılmaz, aile orada yemek için bir araya gelir, sık sık misafir ağırlanır ya da masası ders çalışmak için kullanılır. Bunları dikkate alarak şunu söyleyebiliriz: mutfağın dekorasyonu da çok önemlidir.

 

Mutfak dekorasyonunda ilk dikkate alınması gerek husus kullanılan materyaldir. Özellikle gıdaların dokunduğu eşyaların üretildiği malzeme sağlıklı olmalıdır. Ahşap mutfak eşyalarının, şıklığından da öte, en önemli tercih nedeni sağlıklı olmasıdır. Çünkü ahşap reaktif değildir, sıcak yiyeceklerle kimyasal reaksiyona girmez ve yiyeceklere zararlı kimyasallar sızdırmaz. Yiyecekte mevcut aside tepki vermez ve metal mutfak aletleri gibi metalik bir tat bırakmaz.

 

Diğer bir husus ise renktir. Ancak renklendirilmiş ürünlerde kullanılan boya çok önemlidir, sağlığa zararlı olmaması gerekir. Biz bu yüzden genellikle ahşap mutfak ürünlerimizi doğal yağ ile yağlıyoruz. Raf, nihale gibi doğrudan yiyeceğe temas etmeyen ve rengiyle mutfağı canlandıracak ürünlerde ise sağlıklı boya kullanıyoruz.

 

Ahşabın yaratıcı ve artistik dizaynı mutfağınızı güzelleştirir. Ve harika bir hediye olacaktır. Peki nelerimiz var? Orijinal tasarım bardak altlıklarından özgün tasarım not tahtalarına, ekmek tahtasından peçeteliğe, tepsiden tabağa bir çok ürünümüz web sitemizde yerini alacak.

 

Daha fazlası da var elbette. Ahşabın doğallığını mutfağınızda hissedeceksiniz.

 

Bekleyiniz:)

 

Fatma Elif

_____________________________________

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.