Woodsaka Mutfak Ürünleri, mutfak ürünleri, ahşap mutfak ürünleri

Mutfakta Estetik ve Sağlık

Merhaba,

 

Woodsaka, ahşabın sıcaklığını mutfağınıza da getiriyor. Heyecan verici telefon kılıfları ve eğlenceli oyuncaklara ek olarak mutfağınıza da ahşabın zerafeti eklenecek. Dünyada en çok beğenilen ve kullanılan materyallerden biri olan ahşap girift dokusu, renk tonları, dayanıklılığı, işlenebilirliği ile büyülü bir ham maddedir. Evde ve mutfakta, rahat ve sıcak bir atmosfer yaratır.

 

Mutfak evin bir nevi bütünleyici parçası, evin kalanının etrafında döndüğü bir eksendir. Orada sadece yemek yapılmaz, aile orada yemek için bir araya gelir, sık sık misafir ağırlanır ya da masası ders çalışmak için kullanılır. Bunları dikkate alarak şunu söyleyebiliriz: mutfağın dekorasyonu da çok önemlidir.

 

Mutfak dekorasyonunda ilk dikkate alınması gerek husus kullanılan materyaldir. Özellikle gıdaların dokunduğu eşyaların üretildiği malzeme sağlıklı olmalıdır. Ahşap mutfak eşyalarının, şıklığından da öte, en önemli tercih nedeni sağlıklı olmasıdır. Çünkü ahşap reaktif değildir, sıcak yiyeceklerle kimyasal reaksiyona girmez ve yiyeceklere zararlı kimyasallar sızdırmaz. Yiyecekte mevcut aside tepki vermez ve metal mutfak aletleri gibi metalik bir tat bırakmaz.

 

Diğer bir husus ise renktir. Ancak renklendirilmiş ürünlerde kullanılan boya çok önemlidir, sağlığa zararlı olmaması gerekir. Biz bu yüzden genellikle ahşap mutfak ürünlerimizi doğal yağ ile yağlıyoruz. Raf, nihale gibi doğrudan yiyeceğe temas etmeyen ve rengiyle mutfağı canlandıracak ürünlerde ise sağlıklı boya kullanıyoruz.

 

Ahşabın yaratıcı ve artistik dizaynı mutfağınızı güzelleştirir. Ve harika bir hediye olacaktır. Peki nelerimiz var? Orijinal tasarım bardak altlıklarından özgün tasarım not tahtalarına, ekmek tahtasından peçeteliğe, tepsiden tabağa bir çok ürünümüz web sitemizde yerini alacak.

 

Daha fazlası da var elbette. Ahşabın doğallığını mutfağınızda hissedeceksiniz.

 

Bekleyiniz:)

 

Fatma Elif

• • • • •

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok

★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

53 yorum
91%
(48)
9%
(5)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Kalem Kutusu - Rell

Sizi tanımakta geç kalmışım:)

Beklediğimin çok çok üzerindeydi. Elime ulaşması zaman aldı ama gerçekten beklediğime değdi

Mükemmel :)

Bir tane daha sipariş vermeyi düşünüyorum!