Woodsaka'dan Selamlar – WOODSAKA
Woodsaka'dan Selamlar

Woodsaka'dan Selamlar

 

Ahşabın en harika yanlarından biri de günlük hayatımızda yer alan hemen her şeyi üretebilmemizdir. Mobilyadan eve, kalemden telefon kılıfına... Biz de kılıf üretelim dedik ve işte karşınızdayız.

 
Cep telefonları uzun zamandır hayatımızın vazgeçilmezlerindendir. Telefonumuz tüm gün boyu bizimledir, elimizden -hemen hemen hiç- düşürmeyiz. Pek çok işimizi cep telefonu üzerinden takip ediyor, günlük hayatımızı paylaşıyor, orada başka bir ‘sosyalleşme’ evreninde dolaşıyoruz. Öyleyse, neden bu kıymetli ‘aygıtı’ şık bir kılıfla korumayalım? Neden içeriğini tamamen kendimize özel düzenlediğimiz telefonumuzun görünümünü de tarzımız haline getirmeyelim?
 
Telefonunuzu piyasada yıllardır var olan ve hemen herkeste benerini görebileceğiniz plastik ve benzeri bir kılıfla kullanmak belki daha kolaydır. Ama ahşap kılıf kendi içinde bir estetik taşır ve telefonunuza farklı ve eşsiz bir tarz katar.
 
Çeşitli ağaçlardan el işçiliği ile üretilen kılıflarımız telefonunuza şık bir görünümü ve korumayı beraber sağlar. Pürüzsüz yüzeyi elde etmek için her birini elde zımparaladık ve çatlama, kırılma ve neme karşı korumak için doğal kaplama yaptık. Güç ve ses ayarlarına erişim düğmelerini de ahşaptan ürettik. Son olarak, ya üzerlerine özel tasarımız olan desenlerimizi işledik. Ya da ahşabın doğal dokusu o kadar güzel güzeldi ki, dokunmadık, doğal haliyle size sunduk.
 
Ahşap kılıflarımızın her biri doğal olarak özgündür. Görünüşü ve dokusuyla plastik kılıflardan çok farklıdır. Doğal görünür ve dokunduğunuzda ağacın dokusunu hissedersiniz.
 
Ahşap kılıf telefonunuzu normal yükseklikteki düşmelere karşı büyük oranda korur. Aynı zamanda yükseltilmiş ön kenarları da ekranın çizilmesini engeller. Sağladığı tam korumaya rağmen oldukça hafif ve incedir.

• • • • •

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok