Madra | Parçalı Ahşap Telefon Kılıfları – WOODSAKA
Madra | Parçalı Ahşap Telefon Kılıfları

Madra | Parçalı Ahşap Telefon Kılıfları

Güneşli bir Kasım sabahından, merhaba,


Woodsaka ahşap atölyesi yine heyecan verici bir ürünü size tanıtıyor: parçalı ahşap telefon kılıfları. Bu özel tasarım ürünlerin en belirgin özelliği farklı ağaçları bünyesinde barındırması. Üretimi oldukça emek isteyen parçalı kılıflarımızın yapım sürecinden kısaca bahsetmek istiyorum. Telefonunuzu güzelleştiren Woodsaka parçalı ahşap telefon kılıfının ardındaki hikayeyi bilmek istersiniz diye düşünüyorum.


Her şey bir ağaçla başlar bizim burada. Her bir ürünün ya tamamı, ya da esas kısmı ağaçtan gelir. Parçalı kılıflarımız için de bu böyle. İlk olarak ahşabı 1,2 mm inceliğinde kesiyoruz. Parçaların plastik gövdeyle uyum içinde olması için bu incelik önemli. Peşinden, incecik tabakalar halindeki ahşabı zımparalayarak boyamaya hazır hale getiriyoruz.


Ar-ge aşamasında, ahşap boyasını seçerken oldukça titiz davrandık. Ürün her ne kadar doğrudan yiyecekle temas etmeyecekse de, biz sağlıklı olanı seçmek istedik. Bu yüzden oyuncak ve gıda ile temas eden ürünlerde de rahatlıkla kullanılan, sağlığa zararsız boya kullamaya karar verdik. Renklerin bir çoğunu da, kullandığımız ağaçla uyumlu olsun diye biz oluşturduk. Dokusuna ve doğal rengine göre kimi ağaçları boyuyoruz, kimisine ise dokunmuyoruz. Bu aşamayı son bir zımpara ile tamamlıyoruz.


İtiraf etmeliyim, benim için işin asıl keyifli kısmı bu noktadan sonra başlıyor: yeni bir desenin çizimi ya da daha önceden çizilmiş desenlerden birinin seçimi. Parçalı ahşap kılıf olmaya uygun desene karar verdikten sonra renk kartelamızdan desenin her bir parçasına renk atıyoruz. Sondan bir önceki aşama ise ahşabın hassas makinelerde desene uygun kesilmesi.


Son olarak parçaların tek tek, deseni oluşturacak şekilde plastik gövdeye yapıştırılmasıyla parçalı ahşap telefon kılıfımız raftaki yerini almaya hazır hale geliyor.


Samsung, Huawei, Oppo, Apple, Sony, LG, Google Pixel, Motorola ve Blackberry’nin bir çok modeline uygun parçalı ahşap kılıf desenlerimizle tanışmak istiyorsanız, sizi Woodsaka.com’a bekliyoruz.


Güneşli bir gün dilerim.


Fatma Elif

• • • • •

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok