★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

10 reviews
70%
(7)
30%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Güzel bir kılıf.

Çok güzel bir kılıf. Arkasında ki işleme ise çok güzel. Resmim çokta belli oluyor ahşapta. Kargom ise hızlı ve zamanında geldi. Açık olmak gerekirse verdiğimiz parayı gerçekten karşılıyor. :)

Mükemmel Kılıf

Öncelikle ürün hakkında söyleyeceğim tek bir şey var; Muhteşem! Sipariş ettiğim zaman bu kadar güzel bir kılıfın elime ulaşacağını tahmin etmiyordum. Onun da sebebi şu ki tahta kokusunu çok sevmemem. Ama geldiği zaman ilk elime aldığımda gelen o güzel tahta kokusu çok hoşuma gitti diyebilirim. Kılıf iPhone SE cihazıma tam oturdu. Kulaklık ve şarj girişi ve hoparlör/mikrofon çıkışları geniş ve kullanıma engel olmuyor. Kenarlarının sert olması ve çıkıntılı olması telefonu düştüğü zaman koruyacaktır diye düşünüyorum. Bunun haricinde kutu içerisinde birde teşekkür notu gelmişti el yazısıyla yazılan. Bunu ben o kadar internetten alışveriş yaptım ki hiç birinde görmedim. Teşekkür ederim o güzel not için Fatma Elif Hanım'a da. Daha fazla söyleyebilecek bir şey bulamıyorum. Teşekkür ederim Woodsaka ailesi :)

H
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - iPhone 8
H.Ö.
İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi

İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi çok iyiydi. Teşekkürler.

Kaliteli ve guzel bir urun.

Kaliteli ve guzel bir urun. Tesekkurler

Çok Şık

Çok şık,eğimi iyi.Kayma yapmıyor.Kaliteli malzeme.

Kar Tatili – WOODSAKA

Kar Tatili

Merhaba.


Kış bize de uğradı. Woodsaka ahşap telefon kılıfı atölyesi olarak kimi zaman işe geç kaldık, kimi zaman tek gün zorunlu tatil yaptık. Bu karmaşada siparişlerinizi aksatmadık, üstelik tatil günümüzde karın keyfini de çıkardık. Bahçeye bir kardan adam yaptım. Ertesi gün onu yıkılmış halde buldum, ancak faili hala bulamadım.


Kara resmen ve fiilen teslim olmuş şehirde, kaldırımlarda açılmış incecik adım izlerini takip ederek, yoğun kar yağışı altında kütüphaneye gittim. Kalabalık olmamasını umuyordum ama sınava hazırlık denilen olgu öğrencileri bayağı zorluyor olmalı, beklediğimden daha da doluydu masalar. Kantin bile. Yakında bu sitede, farklı bir bölümde yayınlanmak üzere, ahşap konusunda yapılan bilimsel araştırmaları içeren bir makale dizisi hazırlıyorum. Ve kütüphanenin havasını solumadan makale yazılamaz.


O soğukta beni yollara düşüren bir diğer neden de bir kaç kar fotoğrafı çekmekti. Yanımda kameramı kardan koruyacak ekipmanlar yoktu, bu yüzden kar yağarken çekim yapamadım. Şanslıydım, ben kütüphaneden çıkana dek kar yağışı durmuştu. Park nispeten boştu. Ve fıskiyeli havuz çalışıyordu. Buzla suyun oluşturduğu beyaz bir güzellik vardı. Sizin için bir kaç fotoğraf çektim.


Fotoğraflardan biri bu. Makaleler de yakında burada olacak.

Woodsaka Ahşap Kılıflar Blog Sayfası. Kar Tatili.

Soğuklarda dikkatli olun. Bizi Facebook ve Instagram'dan arkadaşlarınız arasına eklemeyi unutmayın ve kendinize iyi bakın lütfen.


Fatma Elif

__________________________________

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.