Kar Tatili

Merhaba.


Kış bize de uğradı. Woodsaka ahşap telefon kılıfı atölyesi olarak kimi zaman işe geç kaldık, kimi zaman tek gün zorunlu tatil yaptık. Bu karmaşada siparişlerinizi aksatmadık, üstelik tatil günümüzde karın keyfini de çıkardık. Bahçeye bir kardan adam yaptım. Ertesi gün onu yıkılmış halde buldum, ancak faili hala bulamadım.


Kara resmen ve fiilen teslim olmuş şehirde, kaldırımlarda açılmış incecik adım izlerini takip ederek, yoğun kar yağışı altında kütüphaneye gittim. Kalabalık olmamasını umuyordum ama sınava hazırlık denilen olgu öğrencileri bayağı zorluyor olmalı, beklediğimden daha da doluydu masalar. Kantin bile. Yakında bu sitede, farklı bir bölümde yayınlanmak üzere, ahşap konusunda yapılan bilimsel araştırmaları içeren bir makale dizisi hazırlıyorum. Ve kütüphanenin havasını solumadan makale yazılamaz.


O soğukta beni yollara düşüren bir diğer neden de bir kaç kar fotoğrafı çekmekti. Yanımda kameramı kardan koruyacak ekipmanlar yoktu, bu yüzden kar yağarken çekim yapamadım. Şanslıydım, ben kütüphaneden çıkana dek kar yağışı durmuştu. Park nispeten boştu. Ve fıskiyeli havuz çalışıyordu. Buzla suyun oluşturduğu beyaz bir güzellik vardı. Sizin için bir kaç fotoğraf çektim.


Fotoğraflardan biri bu. Makaleler de yakında burada olacak.

Woodsaka Ahşap Kılıflar Blog Sayfası. Kar Tatili.

Soğuklarda dikkatli olun. Bizi Facebook ve Instagram'dan arkadaşlarınız arasına eklemeyi unutmayın ve kendinize iyi bakın lütfen.


Fatma Elif

• • • • •

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok

★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

53 yorum
91%
(48)
9%
(5)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)

Kalem Kutusu - Rell

Sizi tanımakta geç kalmışım:)

Beklediğimin çok çok üzerindeydi. Elime ulaşması zaman aldı ama gerçekten beklediğime değdi

Mükemmel :)

Bir tane daha sipariş vermeyi düşünüyorum!