Left Alışverişe Devam Et
Siparişiniz

Alışveris sepetinizde henüz bir ürün yok.

Ev ve Ofis Masanız İçin Ahşap Kalemlikler - Kalemlerin Dünyası

Ev ve Ofis Masanız İçin Ahşap Kalemlikler - Kalemlerin Dünyası

Merhaba,

Hemen hemen hepimizin en az bir hobisi vardır. Kimi arabaları sever, kimi tabloları, kimi de saatleri. İmkanı olan bunlardan koleksiyon da yapar. Kimi ise kalemleri. Küçük bir sır vereyim, ben kalemleri çok severim. Bittiği halde atamadığım yüze yakın kalemim var ve bu sayı giderek artıyor.

Kalem aramak, bulmak, denemek, kullanmak, biriktirmek, kısaca kalemleri sevmek, klavyenin ve dokunmatik tuşların hayatımıza bu derece girdiği günümüzde ilginç bir hobi olarak görülebilir. Her şeyi, kolaylıkla yazıp silebildiğimiz, üzerinde kolaylıkla oynayabildiğimiz ekranlarda yapmak varken, hata kabul etmeyen kalemlere ne gerek var ki? Böyle düşünülebilir ve kimi açılardan bu düşünce doğru da olabilir. Lakin, kalemlerle arasında bir çeşit duygusal bağ olan koleksiyonerler ya da basitçe kalemseverler için durum farklıdır. Onlar zamanlarını farklı kalemlere bulup deneyerek, satın alarak, keşfederek geçirmekten büyük keyif alırlar. Dışarıdan bakınca tuhaf görünen bu davranış kalemseverler için oldukça normaldir.

Kullananlar bilir, her bir kalemin kendine özgü bir tarzı vardır. Yazımızı biraz da onlar şekillendirir. Yazmak eylemini özel bir deneyim kılan başlıca unsurlardan biri kalemdir. Yeni bir kalemi denemek, kağıt üzerinde o kalemle yazılan ilk kelimeleri, el yazımızı görmek... Hatta, bu sevgiyi bilmeyene biraz çılgınca gelecek ama, her kalemin yazımızla birlikte yazdıklarımızı da şekillendirdiğine inanan kalemsever az değildir.

Yeni bir marka ya da tipte kalem bulma heyecanıyla her daim bir arayışta olan kalemseverler, aradıklarıyla karşılaşınca büyülenirler. Kalemlerin de bir tarihi vardır ve buna vakıf olmayanlar bu arayışta başarılı olma şansını büyük oranda kaybederler. Yeni karşılaştığı bir markanın tarihini inceleyen, modellerin fotoğraflarına bakan ve mümkünse birkaç modeli alıp kendisi deneyen bu çılgın insanlar kalemleriyle aralarında mükemmel bir bağ kurarlar.  

Ve kalemlerini kullanırken masaüstünde, saklarken de dolapta iyi korurlar.

Biz Woodsaka olarak bunu anlıyoruz. Kalemlerimiz değerlidir. Bu felsefeyle ürettiğimiz kalem kutusu tasarımlarımızdan bazılarını -ki her biri ilk olarak kalemle çizilmiştir- sizlere zaten sunduk. Bugün de bir başka ürünümüzü tanıtmak istiyorum: Reka Çekmeceli Kalemlik Organizer.

Koleksiyonunuzdaki en kıymetli kalemi taşıyabilecek zerafetteki bu kalemlik ceviz ağacından üretildi. Değerli kalemlerinizi diğerlerinden ayırabileceğiniz bölmeler, kalem uçları, mürekkep, kalem açacak ve silgi gibi gereçler için ayrı bölümler var. Sürekli kullandığınız çok sayıda kalemi ise anında ulaşabileceğiniz üst kısımdaki yuvalara yerleştirerek kullanıma hazır tutabilirsiniz. Tamamen el işçiliğiyle üretildi, kesildi, yapıştırıldı, zımparalandı ve yağlandı. Doğal rengi ve dokusuyla cevizin asaletini masanıza getirecek olan bu benzersiz kalemlik organizeri kıymetli kalemleriniz de sevecek, bundan eminiz:)

Reka Çekmeceli Kalemlik Organizer aslında büyük bir setin parçası. Tek olarak alabileceğiniz gibi masaüstü seti olarak alabilir, ofisinizi bu şık ürünle ödüllendirebilirsiniz. Reka Ofis Ürünlerini buradan inceleyebilirsiniz.

Mutlu bir gün diliyorum.

Fatma Elif

Yorum Yazın

Mesajınız kontrol edildikten sonra yayınlanacaktır.