★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

10 reviews
70%
(7)
30%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Güzel bir kılıf.

Çok güzel bir kılıf. Arkasında ki işleme ise çok güzel. Resmim çokta belli oluyor ahşapta. Kargom ise hızlı ve zamanında geldi. Açık olmak gerekirse verdiğimiz parayı gerçekten karşılıyor. :)

Mükemmel Kılıf

Öncelikle ürün hakkında söyleyeceğim tek bir şey var; Muhteşem! Sipariş ettiğim zaman bu kadar güzel bir kılıfın elime ulaşacağını tahmin etmiyordum. Onun da sebebi şu ki tahta kokusunu çok sevmemem. Ama geldiği zaman ilk elime aldığımda gelen o güzel tahta kokusu çok hoşuma gitti diyebilirim. Kılıf iPhone SE cihazıma tam oturdu. Kulaklık ve şarj girişi ve hoparlör/mikrofon çıkışları geniş ve kullanıma engel olmuyor. Kenarlarının sert olması ve çıkıntılı olması telefonu düştüğü zaman koruyacaktır diye düşünüyorum. Bunun haricinde kutu içerisinde birde teşekkür notu gelmişti el yazısıyla yazılan. Bunu ben o kadar internetten alışveriş yaptım ki hiç birinde görmedim. Teşekkür ederim o güzel not için Fatma Elif Hanım'a da. Daha fazla söyleyebilecek bir şey bulamıyorum. Teşekkür ederim Woodsaka ailesi :)

H
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - iPhone 8
H.Ö.
İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi

İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi çok iyiydi. Teşekkürler.

Kaliteli ve guzel bir urun.

Kaliteli ve guzel bir urun. Tesekkurler

Çok Şık

Çok şık,eğimi iyi.Kayma yapmıyor.Kaliteli malzeme.

Işıkla Boyamak/Resim Yapmak - 4 | WOODSAKA BLOG

Işıkla Boyamak/Resim Yapmak - 4

Merhaba

Geçen hafta başladığımız ışıkla resim yapmak konusuna, bugün bir kaç teknik ve önemli noktasını anlatarak devam etmek istiyorum.

Öncelikle, özellikle dokuyu vurgulamak istiyorsak sadece kamera arkasında durup objemizi aydınlatmak yeterli olmayacaktır. Bunun için yapmamız gereken ışığı objenin bir ya da her iki kenarından yansıtmaktır.

Bir çok farklı açıyı denemelisiniz. Mesela, eğer toprağın ya da çimenin de varlığını hissettirmesini istiyorsak ışığı aşağıda ve yatay tutmalıyız. Böylece yüzey dümdüz değil dokusunun detaylarıyla boyanacaktır.

Farklı açılardan ışık kullanmak fotoğrafımıza ilginç üç açılı bir efekt katabilir.

Kamerayla ışık kaynağı arasında durmaktan kaçınmazsak, kendimizi bir hayalet halinde fotoğrafta görebiliriz. Bunu engellemenin bir diğer yolu da ışığı yansıtmayan koyu renk kıyafetler giyinmektir.

Fotoğrafımızı boyarken ışık kaynağımızı durmadan hareket ettirmeliyiz, yoksa fotoğrafta aşırı parlak noktalar oluşur. Tabii bunu özellikle istiyorsak o başka. Ayrıca ışık kaynağını kameraya doğru çevirmemeliyiz, bunun sonucu da parlak noktalar olacaktır.

Farklı yüzeylerin ışığa tepkisi de farklıdır. Ağaç ya da toprak daha fazla ışığa ihtiyaç duyarken cam ya da metal az bir ışıkta dahi parlayacaktır. Pürüzlü yüzeylerle düz yüzeylerin ışığa tepkisi de farklıdır. Deneme çekimleri bunun için var:)

Denemeler sonucu aydınlatmak ve karanlıkta bırakmak istediğimiz alanlar konusunda daha iyi fikir edinebiliriz. Ama hepsinden önemlisi yaratıcı olmak, yeni yöntemler denemektir. Işıkla boyamanın sınırı yok, her bir fotoğraf kendine özel. Ve her bir fotoğrafçı kendi hayalini boyar.

Işıkla-Boyamak-4-Woodsaka-Ahşap-Telefon-Kılıfları

Güzel bir öğleden sonraya doğru yaklaşırken, Woodsaka ahşap telefon kılıfı atölyesinde öğle yemeği aklına düşenlerin sayısı çoğaldı. Ben de onlardan biriyim. Bakalım yemekte ne var?

Cumartesi çalışanlar, sizin menüde ne var bugün?

Mutlu bir gün dilerim.

Fatma Elif.

Işıkla boyamak / Resim Yapmak hakkındaki diğer yazıları görmek için.

Işıkla Boyamak / Resim Yapmak - 5 için tıklayın

Işıkla Boyamak / Resim Yapmak - 3 için tıklayın.

Işıkla Boyamak / Resim Yapmak - 2 için tıklayın.

Işıkla Boyamak / Resim Yapmak - 1 için tıklayın.

__________________________

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.