iPhone 8 Ahşap Kılıflar - Madra Parçalı Ahşap Kılıflar ve Ahşap Kılıf – WOODSAKA
iPhone 8 Ahşap Kılıflar - Madra Parçalı Ahşap Kılıflar ve Ahşap Kılıf Tasarlama Aracı

iPhone 8 Ahşap Kılıflar - Madra Parçalı Ahşap Kılıflar ve Ahşap Kılıf Tasarlama Aracı

Sevgili teknoloji dostları, daha doğru bir ifadeyle, teknoloji ve doğanın kesiştiği noktayı sevenler, merhaba.

 

Beklenen an geldi ve nihayet yeni iPhone’larla tanıştık. 12 Eylül’de Apple iPhone 8, iPhone 8 Plus ve 10. yılına özel iPhone X’i tanıttı. “Amiral gemisi” ünvanını verdiği iPhone X’i premium segmente koyarken, 8 ve 8 Plus modelleri görece alt segmente dahil etti. Bunun bir sonucu olarak da bu iki model donanımsal açıdan güncellenirken, iPhone X radikal yeniliklerle parlatılıyor.

 

Biz öncelikle iPhone 8’e bir göz atalım. Tasarımında fazla bir değişiklik göremediğimiz bu modelin kasası cam ile kaplanmış. Çelikle güçlendirildiği için %50 daha dayanıklı olan bu kasa, toza ve suya karşı karşı büyük bir koruma sağlıyor. Ekran boyutu değişmemiş, kasa ölçüleri ise 143.5 x 71 x 7.3 mm. Renk seçenekleri ise yeni uzay grisi, gümüş ve altın rengi.

 

6 çekirdekli A11 Bionic işlemisi, A10’a göre %25 daha hızlı, çoklu çekirdek performansında ise bu fark yüzde 70'e kadar çıkabilecek. iPhone 7 gibi 2 GB bellek kullanılacak olana iPhone 8’de Bluetooth 5, LTE-A gibi yenilikler var.

Ön kamerası 7 MP, ana kamera sensörü ise 12 MP olan iPhone 8’in inanılmaz bir video performansı olacak. Kamera daha hızlı görüntü sabitleyici ile destekleniyor ve 5 kata kadar dijital yakınlaştırma sağlıyor. 4K çözünürlükte 60fps kayıt yapabilecek bu kameranın hızı, 1080p'de 240fps'ye çıkacak. Saniyede 24, 30 veya 60 kare 4K video kaydı veya saniyede 30 veya 60 kare 1080p HD video kaydı yapmak mümkün olacak.

 

Hoparlörleri iPhone 7’den %25 daha fazla ses verecek. Retina HD ekran; True Tone, geniş renk yelpazesi ve 3D Touch özellikleri sayesinde kullanıcılarına iyi bir görüntüleme imkanı sunacak.

 

Apple, artırılan performansın pil ömründen ödün vermeden başarılacağını iddia ediyor. Pil ömrüyle ilgili bir açıklamaya ben henüz rastlamadım, ancak iPhone 7 ile benzer olması bekleniyor. Ayrıca iPhone 8'de ilk kez, cam arka yüzey sayesinde,kablosuz şarj desteği de kullanılmış olacak. Bunlara ek olarak hızlı şarj desteğinin de geldiğini hatırlatalım.

 

iPhone 8 serisi 15 Eylül'de ön siparişe açılacak, ve 22 Eylül’de, 32 GB'lık modeli 699 dolar olarak Amerika’da satışa sunulacak.

 

Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı ve fiyatının ne olacağı henüz netleşmedi. Yani elimize almamıza biraz daha zaman var. Bir ahşap telefon kılıf üreticisi olarak Woodsaka ekibi de Apple’ın yeni modellerini heyecanla bekliyoruz. Üstelik, biz kılıflarınızı da hazırladık.

 

Son bir kaç paylaşımımdan bildiğiniz üzere, telefon kılıflarımızda hem telefon modellerini, hem de kılıf modellerini çeşitlendirdik. Yeni iPhone telefonunuz için tam ahşap kılıfın yanı sıra yarı ahşap kılıflarımızı da incelemenizi hararetle tavsiye ederim. Yarı ahşap kılıfta desensiz modelimizin yanı sıra, üzerine özgün desenler işlediğimiz ya da farklı renkte ahşapların harmonisiyle ürettiğimiz parçalı kılıflarımızı da tercih edebilirsiniz.

 

Daha da güzeli, sizin tasarımınızı kılıfınıza işleyebilir, sizin ya da kılıfı hediye etmek istediğiniz bir sevdiğinizin ismini yazabiliriz. Tasarım konusunda bize de danışabilirsiniz. Tasarım sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Yeniliklerle dolu, güzel bir gün dilerim.

 

• • • • •

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok