Düzenli Bir Çalışma Masası İçin Kablo ve Modem Kutusu

Düzenli Bir Çalışma Masası İçin Kablo ve Modem Kutusu

Düzenli Bir Çalışma Masası İçin Kablo ve Modem Kutusu


Merhaba,

Her ne kadar Woodsaka atölyesi klasik anlamda bir ofis içermese de, bir çalışma masasının önemini anlatacak kadar karmaşa içeriyor. Hatta bu karmaşanın, sadece kırtasiye işlerinin yapıldığı bir ofisten çok daha büyük bir karmaşa olduğundan da eminim. Bu yüzden bugün çalışma alanlarının düzenlenmesinden bahsetmek istiyorum.

Üzerinde çok fazla araştırma yapmaya gerek yok, çalışan herkes az ya da çok bilir bunu: Ofiste ya da evde, çalışma masasının karmaşık olması kişiyi sadece bıkkın bir tembelliğe sürüklemekle kalmaz, kişiye o kalabalığın içinde beceriksiz bile hissettirebilir. Sıkıcı mobilyalarla, kullanışsız ofis gereçleriyle çevrili bir ortam kişinin çalışmaya olan şevkini kırar.

Çalışanların zevkine uygun renkler, ergonomik mobilyalar, çalışma masasını düzenleyen ofis ürünleri üreticiliği artıracaklardır. Parlak ya da canlı renkler kişinin enerjisini artırırken, stresi de düşürür.

Temizlik de çok önemlidir. Dağınık, düzensiz ve kirli bir ortam düzenli çalışmayı engeller. Temiz ve düzenli bir çalışma ortamı ise rahat ve pozitif bir ortam yaratır, yapılan işin en iyi şekilde yapılmasını sağlar.

Diğer hayati öneme sahip unsur ise her bir eşyanın yerli yerinde, gerektiğinde ulaşılabilir olmasıdır. Sık kullanılan ofis araç gereçleri kolayca erişilebilir bir yerde olması gerekirken, az kullanılanlar çalışırken bizi rahatsız etmeyecek şekilde konumlandırılmalı.

Bir çalışma masasında en rahatsız edici unsurların başında kablolar ve modem gelir. Bilgisayarların ve internet bağlantılarının gerektirdiği o kaçınılmaz kalabalıkla baş etmek gerçekten zordur. Ve biz, Woodsaka tasarımcıları, bu sorun için çok şık çözümler ürettik. Bunlardan birini size takdim etmek istiyorum: Reka Masa Düzenleyici.

Bir çok kabloyu ve modemi içinde toplayarak masanızda büyük bir kullanım alanı açacak olan bu kablo ve modem düzenleyici, farklı şekillerde kullanılabilir. İsterseniz yatay olarak masaya yerleştirir ve masaüstü bilgisayarınızın ekranını üzerinde yerleştirebilirsiniz. Böylece sadece kabloları ve modemi düzenlemekle kalmazsınız, aynı zamanda şık bir monitör altlığı edinmiş olursunuz. Sürgülü kapağı sayesinde kolayca kullanır, masanızda kalabalık eden, bilgisayar faresi, USB bellekler, harici diskler gibi bir çok gereci bu kutuya yerleştirebilirsiniz. Böylece hem onları gözden uzaklaştırmış olur, hem de istediğiniz zaman kolayca ulaşabilirsiniz.

Modem kutunuzu dikey olarak masanızını bir köşesine ya da altına da yerleştirebilirsiniz. Özellikle çalışma masasında laptop kullanmayı tercih edenler için bunu tercih edebilir. Yapmanız gereken kablo toplayıcı bu kutuyu masanın altında bir noktaya yerleştirmek ve tüm kabloları, modemle birlikte içine koymak.

Hatta, hem yatay hem de dikey kullanımda, kablo kutunuzun üstüne de ufak tefek şeyler yerleştirebilirsiniz. Küçük bir saksıda çiçek, kalemlik, ya da harici bellek. Size kalmış. Reka kablo ve modem düzenleyici cevizden üretilmiş sağlam bir üründür.

Evet, Reka kablo ve modem kutusu cevizden üretildi, doğal yağ ile yağlandı. Ağacın doğal rengini bozacak hiçbir işlemden geçmedi. Tamamen el işçiliği ile üretildi: kesildi, zımparalandı, yapıştırıldı ve yağlandı. Woodsaka işçiliği güvencesiyle size sunuldu.

Diğer bir düzenleyici ürünü de yakında sizlere sunacağız.

Güzel ve bereketli bir gün diliyorum.

Fatma Elif

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok