★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

35 reviews
89%
(31)
11%
(4)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
M
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - Samsung J710 / J7 2016
M.T.P.
5/5

Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - Samsung J710 / J7 2016

Kaliteli şık ürün

Ürünü alırken tereddütlerim vardı ancak gelen ürünün kalitesini görünce önyargının ne kadar yersiz olduğunu bir kez daha anladım. Bundan sonra her ihtiyacımda sizin sitenizi inceleyeceğim öncelikli olarak .:)

.

İlginizden çok memnun kaldım. Fakat ürünün web sitesinde ki resmi gerçeğe uzak olmamalı. Renk doku ve kalınlıkta göründüğü gibi değil. Kolay gelsin

5/5

WalStand - Ceviz Laptop Standı

5/5

Ahşap Telefon Kılıfı - Rüya

Biz Kimiz-1 – WOODSAKA

Biz Kimiz-1

 

Merhaba. Umarım tüm Woodsaka dostları güzel bir Pazar günü geçiriyordur. 

Size bizim hikayemizi anlatmak hep aklımdaydı. Ahşap kılıf üretmeyi ilk planlamamızdan bugüne kadar geçen sürede yaşadıklarımıza kadar bize dair her şeyden bahsetmek istiyordum. Buna bugün başlamaya karar verdim ama ortalama bir blog yazısının ebatlarını epey bir aşacağını tahmin ettiğim için hikayemizi bölümlere ayırdım. “Biz Kimiz?” serisinin ilk alt başlığı karşınızda:

 

Ahşap Kılıf Yapmaya Nasıl Karar Verdik?


Takım olarak iş yapmaya karar verdiğimizde yapacağımız işte olması gereken özellikleri üç madde olarak belirledik.
  1. Yapacağımız ürün Türkiye’de üretilen bir ürün olmamalı.
  2. Kişiye özel olmalı, her ürün özel olmalı.
  3. Takım üyelerimizin yetenekleriyle başarılabilir olmalı.

Birkaç ay süren araştırmalarımız sonucunda üretebileceğimiz diğer bazı ürünlerle birlikte tam ahşap kılıfta seçenek olarak masamızda duruyordu. Belirlediğimiz ürünleri daha detaylı değerlendirmeye başlayınca ahşap kılıf diğer ürünlerden gittikçe daha fazla öne çıkmaya başladı. Kriterlerimize tamamen uygundu. Belli başlı artıları şu şekilde sıraladık:
  • Türkiye’de plastik, deri ve yarı ahşap kılıf üretimi yapılıyordu, fakat tam ahşap kılıf yapılmıyordu.
  • Plastik, deri veya yarı ahşap kılıflar desen veya resim işlenerek kişiye özel yapılabiliyordu fakat doğal yapısı korunduğu takdirde tam ahşap kılıf eşsiz renklere ve desenlere zaten doğal olarak sahipti.
  • Ahşabın alımından kılıf yapımını, woodsaka.com’da listelenmesine kadar geçen süreç takım üyelerimizin ya yeteneklerine uygunda ya da geliştirebilecekleri yetenekler alanı içindeydi.
  • Bunlara ek olarak ahşapla, hem de çok özel olan ceviz, maun, kiraz gibi ağaçlarla çalışacak olmamızda bizim ahşap kılıf üretme kararımızda yönlendirici bir etki yaptı. Sonuç olarak tam ahşap kılıf üretmeye karar verdik.


Tüm bu beyin fırtınası sonunda ahşap kılıfta karar kıldık. Sıra “iş planı” yapmaya gelmişti. Bunu da bir daha ki yazımda anlatayım.İyi tatiller,


Faruk.

• • • • •

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.