Bisiklet ve Sabah Gezisi – WOODSAKA

Bisiklet ve Sabah Gezisi

Merhaba,
 
İşlerine bisikletle gitme imkanı olanların şanslı kişiler olduğuna inanırım. Bu şanslılar, toplu taşımanın kalabalığından kurtulmanın yanı sıra, her gün mükemmel bir egzersiz yapma fırsatı da yakalarlar. Ben onlardan biri değilim, ahşap kılıfları ürettiğimiz atölye evime çok uzak. Bu yüzden, hafta sonları hariç, sevgili beyaz bisikletimden mecburen uzak kalıyorum.


Genelde tabii. Bazen küçücük fırsatlar ya da kısacık anlar büyük keyifleri gizleyebiliyor. Ben de bu sabah o fırsatı yakaladım, mutfağa dolan taze gün ışığının cazibesine kapılarak, kahvaltı dahi etmeden bisikletime atladım. Yarım saat için bile olsa yakındaki parkta kısa bir sürüş keyfi yapmalıydım.


Parkın her zamanki konukları olan köpekler orada değildi. Parkın diğer bir yerlisi olan kaplumbağayla (ben ona ‘Senyör’ diyorum) da karşılaşmayı umuyordum. Görebilseydim, ya da vaktim olup o gelene dek bekleyebilseydim sizinle onların fotoğraflarını paylaşacaktım. Gelmediler.


Ama onu arama bahanesiyle çamların altında gezindim. Henüz sabahın nemini taşıyan çimlerde biraz oturdum. Hatta, çam ağaçlarının gölgesinde kısa bir çay keyfi bile yaptım.

 


Atölyeye de geç kalmadım. Yeni posta ahşap kılıflarımız CNC’de işlenmeye başlanmamıştı bile. Biraz sonra gürültüyle dolacak atölyenin geçici sessizliğinde bu satırları yazıyorum.
 
Güne güzel başlamış olmanız dileğiyle.
 

Fatma Elif

• • • • •

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok