★ Yorumlar

Müşteri Yorumları

10 reviews
70%
(7)
30%
(3)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
Güzel bir kılıf.

Çok güzel bir kılıf. Arkasında ki işleme ise çok güzel. Resmim çokta belli oluyor ahşapta. Kargom ise hızlı ve zamanında geldi. Açık olmak gerekirse verdiğimiz parayı gerçekten karşılıyor. :)

Mükemmel Kılıf

Öncelikle ürün hakkında söyleyeceğim tek bir şey var; Muhteşem! Sipariş ettiğim zaman bu kadar güzel bir kılıfın elime ulaşacağını tahmin etmiyordum. Onun da sebebi şu ki tahta kokusunu çok sevmemem. Ama geldiği zaman ilk elime aldığımda gelen o güzel tahta kokusu çok hoşuma gitti diyebilirim. Kılıf iPhone SE cihazıma tam oturdu. Kulaklık ve şarj girişi ve hoparlör/mikrofon çıkışları geniş ve kullanıma engel olmuyor. Kenarlarının sert olması ve çıkıntılı olması telefonu düştüğü zaman koruyacaktır diye düşünüyorum. Bunun haricinde kutu içerisinde birde teşekkür notu gelmişti el yazısıyla yazılan. Bunu ben o kadar internetten alışveriş yaptım ki hiç birinde görmedim. Teşekkür ederim o güzel not için Fatma Elif Hanım'a da. Daha fazla söyleyebilecek bir şey bulamıyorum. Teşekkür ederim Woodsaka ailesi :)

H
Ahşap Telefon Kılıfı Tasarla - iPhone 8
H.Ö.
İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi

İlginiz, alakanız ve ürünün kalitesi çok iyiydi. Teşekkürler.

Kaliteli ve guzel bir urun.

Kaliteli ve guzel bir urun. Tesekkurler

Çok Şık

Çok şık,eğimi iyi.Kayma yapmıyor.Kaliteli malzeme.

Bisiklet ve Sabah Gezisi – WOODSAKA

Bisiklet ve Sabah Gezisi

Merhaba,
 
İşlerine bisikletle gitme imkanı olanların şanslı kişiler olduğuna inanırım. Bu şanslılar, toplu taşımanın kalabalığından kurtulmanın yanı sıra, her gün mükemmel bir egzersiz yapma fırsatı da yakalarlar. Ben onlardan biri değilim, ahşap kılıfları ürettiğimiz atölye evime çok uzak. Bu yüzden, hafta sonları hariç, sevgili beyaz bisikletimden mecburen uzak kalıyorum.


Genelde tabii. Bazen küçücük fırsatlar ya da kısacık anlar büyük keyifleri gizleyebiliyor. Ben de bu sabah o fırsatı yakaladım, mutfağa dolan taze gün ışığının cazibesine kapılarak, kahvaltı dahi etmeden bisikletime atladım. Yarım saat için bile olsa yakındaki parkta kısa bir sürüş keyfi yapmalıydım.


Parkın her zamanki konukları olan köpekler orada değildi. Parkın diğer bir yerlisi olan kaplumbağayla (ben ona ‘Senyör’ diyorum) da karşılaşmayı umuyordum. Görebilseydim, ya da vaktim olup o gelene dek bekleyebilseydim sizinle onların fotoğraflarını paylaşacaktım. Gelmediler.


Ama onu arama bahanesiyle çamların altında gezindim. Henüz sabahın nemini taşıyan çimlerde biraz oturdum. Hatta, çam ağaçlarının gölgesinde kısa bir çay keyfi bile yaptım.

 


Atölyeye de geç kalmadım. Yeni posta ahşap kılıflarımız CNC’de işlenmeye başlanmamıştı bile. Biraz sonra gürültüyle dolacak atölyenin geçici sessizliğinde bu satırları yazıyorum.
 
Güne güzel başlamış olmanız dileğiyle.
 

Fatma Elif

_______________________________________

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.