Ahşap iPhone 7 Kılıfı - Woodsaka – WOODSAKA

Ahşap iPhone 7 Kılıfı - Woodsaka

Merhaba,

Yeni bir model heyecanı Woodsaka’nın ahşap telefon kılıfı atölyesini sardı çoktan. Yeni bir kamera, kaldırılan kulaklık girişi, daha iyi ekranı, stereo ses sistemi ile yeni, ama hala o tanıdık iPhone. Evet, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus nihayet geldi. Kimimizin cebinde, belki de hayatında, çoktan yerini aldı; bir kısmımız ise zamanını bekliyor.

Kimi ülkelerde Apple mağazalarının önünde oluşan uzun kuyrukları görmüşsünüzdür. Bu uzun bekleyiş sonunda elimize aldığımız kıymetli telefonumuzu, kutudan çıktığı andan itibaren korumaya almayı hepimiz isteriz. Özellikle Apple’ın yeni iki renginden biri olan simsiyahın diğerlerine nispeten çok daha hızlı çizilebileceği uyarısı bizzat Apple’dan geldi.

Şu halde, gerekli korumayı sağlamak için yeni bir kılıf seçmenin zamandır. Ahşap cep telefonu kılıfı, rengi ve dokusuyla, ağacın doğallığını size sunmakla kalmayacak, teknolojinin bu son çarpıcı örneği, iPhone 7 ile doğayı buluşturacaktır.

Bu mükemmel uyumu size takdim etmek için hazırlıklarımızı tamamladık. Ön sipariş almaya çoktan başladığımızı zaten biliyorsunuz. Çok yakında size özel kılıflarımız, online mağazamızda da yerini alacak.

Yine birbirinden özel ağaçlardan ürettiğimiz iPhone 7 ahşap kılıflarımız daha geniş kamera açıklığına sahip. Diğer modellerimizde olduğu gibi ahşap düğmeler hem tuşlara erişimi kolaylaştırıyor, hem de kılıfın zerafetini daha da artırıyor. Ayrıca, daha önceki modellerimizde olduğu gibi iPhone 7 kılıflarımızda da ekran çizilmesini önleyecek ön yükseklik mevcut.

iPhone 7 - 7 Plus Ahşap Kılıflar

Sapelli ağacından mamul bu kılıf, çarpıcı deseni, el işçiliğiyle üretilmesi ve şık dizaynıyla dikkat çekici. Gerçek bir güzellik arayanların hayır diyemeyeceği renk ve dokuya sahip olan bu yeni kılıfımız, değerli telefonunuzun ayrılmaz bir parçası olmaya hazır.

Nuovo (biz ona bu ismi verdik) bu sofistike görünümünü, doğallığına dokunmadan onu işleyen ustalarımıza, incelikle yapılan el zımparasına, çizgilerini belirginleştirip rengini derinleştiren doğal yağa borçlu birazda...

iPhone 6 / 6s, iPhone 6 Plus / 6s Plus, ,iPhone 7 / iPhone 7 Plus , iPhone 8 ve iPhone 8 Plus tam ahşap kılıfları buradan inceleyebilirsiniz.

Mutlu günler dilerim.

• • • • •

Yorum Yazın

Mesajınız Kontrol Edildikten Sonra Yayınlanacaktır.

Left Alışverişe Devam Edin
Siparişiniz

Alışveris Sepetinizde Henüz Bir Ürün Yok